Czy tak mógłby wyglądać pokój dla kolejnego dziecka Lewandowskich?

2020-03-17 14:26
Pokój dziecka Smyki Design
Autor: smyki.pl Jeżeli nie chcemy kłaść tapety na całej ścianie, to jedna naklejka może całkowicie odmienić charakter pokoju i go spersonalizować

Ciąża Anny Lewandowskiej jest coraz bardziej widoczna. Niedługo możemy spodziewać się kolejnego dziecka Lewandowskich! Czy będzie to chłopiec? Jeśli tak, czy pójdzie w ślady taty i zostanie utalentowanym piłkarzem? Jeśli tak, na pewno dobrze czułby się w pokoju z motywem piłkarskim.

Pasje naszych dzieci należy rozwijać już od  najmłodszych lat. Dobry rodzic wie, jak zapewnić małemu piłkarzowi odpowiednie warunki do nauki i zabawy! W pokoju spędza przecież dużo czasu. Ważne, by było to miejsce odzwierciedlające jego zainteresowania. W takich wnętrzach weselej jest się bawić i uczyć.

Jeśli twój synek marzy o tym, by w przyszłości zostać popularnym piłkarzem, ten pokój będzie dla niego idealny. W rzędzie szafek z jasnego drewna zmieszczą się stroje treningowe, buty i wszystkie niezbędne, sportowe dodatki. Naklejka piłkarza ozdobi ścianę – a może tuż obok niej zawiśnie plakat Lewandowskiego?

Pokój dziecka Smyki Design
Autor: smyki.pl Jeżeli nie chcemy kłaść tapety na całej ścianie, to jedna naklejka może całkowicie odmienić charakter pokoju i go spersonalizować Link: Projekt gotowy pokoju dla dziecka: Ekstraklasa

Wiszące półki dobrze wyeksponują zdobyte puchary i medale zdobyte na zawodach piłkarskich – albo kolekcję piłek czy sportowych korków.

Duża przestrzeń na środku pozwoli na zabawę a także na krótką rozgrzewkę czy rozciągnięcie po treningu. Jest tu także miejsce na spotkania z kumplami – na pewno sami chcieliby mieć taki pokój!

Pokój dziecka Smyki Design
Autor: smyki.pl Meble użyte w projekcie są modułowe i dają dziecku możliwość wpływania na ostateczną aranżację. Te z surowego drewna mają nieco industrialny charakter, pasujący do rodzącej się u nastolatków potrzeby indywidualizmu. Projekt Smyki Design: Ekstraklasa Link: Smyki Design: Ekstraklasa

ZOBACZ WSZYSTKIE PROJEKTY

A może twój synek pragnie zostać astronautą? Kosmiczna Odyseja zabierze go w międzygwiezdną podróż każdego dnia!

Pokój dziecka Smyki Design
Autor: smyki.pl Pokój dla dziecka interesującego się kosmosem, astronautyką Link: Smyki Design: Kosmiczna odyseja
POLECAMY
smyki.pl

Autor: smyki.pl

Gotowe projekty pokoi dla dzieci

Chcesz, aby Twoje dziecko miało cudowny pokój? Wyczaruj go razem z nami! Wraz z architektami stworzyliśmy kolekcję gotowych projektów pokoi dla dziewczynek i chłopców w różnym wieku: uczniów, przedszkolaków i niemowląt. Każdy pokój ma własny styl i charakter. Szczegółowo opracowana aranżacja zawiera listę produktów, linki do sklepów i szczegółowe rysunki. Dzięki temu urządzanie jest bardzo łatwe i szybkie, nawet dla osób, które robią to pierwszy raz.

Najnowsze