Danuta Wałęsa i metamorfozy jej fryzury. Tylko jedno słowo ciśnie się na usta

2021-10-25 13:03

Danuta Wałęsa od samego początku stała u boku swojego męża Lecha Wałęsy. Para pomimo wielu perturbacji od ponad 50 lat pozostaje małżeństwem. Przez te wszystkie lata Danuta Wałęsa raczej nie pchała się na pierwszy plan, a jej modowe wybory można zaliczyć raczej do tych bardziej nudnych i zachowawczych. Podobnie w przypadku fryzur, Danuta Wałęsa od lat wierna jest jednemu cięciu, czasem zmieniała odcień włosów, jednak nie można tego nazwać spektakularnymi metamorfozami. Zobacz, jak zmieniała się Danuta Wałęsa i jej fryzury na przestrzeni lat.

Danuta Wałęsa i jej fryzury. Jak zmieniał się jej styl na przestrzeli lat? 

Lech Wałęsa i Danuta zostali małżeństwem 1969 roku po krótkiej znajomości. Para poznała zupełnym przypadkiem. Lech Wałęsa wstąpił do kwiaciarni, w której pracowała młoda Danusia, bo chciał rozmienić pieniądze. Następnego dani znów tam zajrzał, bo chciał podziękować miłej ekspedientce. Tak zaczęło się ich miłość i wspólna droga przez życie. Przez długie lata Danuta Wałęsa stała w cieniu męża i nie pchała się na pierwszy plan. - Jestem od męża młodsza od sześć lat i uważałam, że to on jest ode mnie mądrzejszy. Sama byłam zakompleksiona i uważałam, że powinnam iść krok za nim. I do dziś tak jest, chociaż czasami wyskakuję przed szereg. Ja byłam tylko od wykonywania zadań - pisze Danuta Wałęsa w swojej autobiografii  "Marzenia i tajemnice". Również jej styl i fryzury były zawsze bardzo zachowawcze i pełne dystansu. Nie lubi ona błyszczeć w świetle reflektorów i szokować swoich wyglądem. Praktycznie przez te wszystkie lata Danuta Wałęsa zawsze miała krótkie włosy, które jeszcze kilkadziesiąt lat temu uchodziły za modne. Zmieniała jedynie ich odcień, czasem na jaśniejsze, a czasem na ciemniejsze. Zobacz naszą galerię i sprawdź, jakie fryzury nosiła Danuta Wałęsa przez te wszystkie lata. 

W formie 24: rest day
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE