Horoskop tygodniowy 26.07 - 01.08 dla wszystkich znaków zodiaku. Zacznij ten tydzień z przytupem

2021-07-26 8:37
Horoskop miłosny
Autor: pixabay.com Horoskop miłosny

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na najbliższe dni. Wakacje w pełni, żar leje się z nieba - lato to zdecydowanie najbardziej lubiana pora roku. To czas przygód, kiedy dni są długie i dużo czasu spędzany na zewnątrz. Jesteś ciekaw, co na nadchodzący tydzień przygotowały dla ciebie gwiazdy. Sprawdź nasz horoskop tygodniowy na ostatnie dni lipca i przekonaj się, co cię w nich czeka.

Horoskop tygodniowy na 26.07 - 01.08 dla wszystkich znaków zodiaku

Baran 21.03-20.04

Możliwa awaria sprzętu AGD lub RTV. Nie jesteś przygotowany teraz na większy wydatek, ale możliwe, że będziesz musiał liczyć się z droższymi zakupami w tym tygodniu.

Byk 21.04-21.05

Uprzesz się na cos. Będziesz chciał za wszelka cenę osiągnąć to co sobie założyłeś. Jeśli wytrwasz w samozaparciu, to z końcem tygodnia będziesz zadowolony.

Bliźnięta 22.05-21.06

Zapoczątkujesz nową, ciekawą relację. Nie nastawiaj się na romantyczność, gdyż znajomość ta będzie tylko koleżeńska. Jednakże zapewni ci rozrywkę i nowe doświadczenia.

Rak 22.06-22.07

Niespodziewanie ktoś sprawi ci radość. Bliska ci osoba zrobi ci niespodziankę, która na długo zostanie w twojej pamięci. Tym gestem osoba ta udowodni swoje uczucia do ciebie.

Lew 23.07-22.08

Poprawa relacji z partnerem i rozkwit uczuć. W twoim związku nastąpi też przełom, który wzniesie Waszą relację na wyższy poziom. Pojawią się wspólne plany na przyszłość.

Zobacz także: Megahit! Promocje Rossmann. Najlepszy kosmetyk ostatnich lat za mniej niż 35 zł

Panna 23.08-22.09

Jeśli pozostajesz w stałym związku zadbaj o poprawność relacji. W innym wypadku, zaczniecie się niezauważalnie oddalać od siebie, co doprowadzi w przyszłości do kryzysu.

Waga 23.09-23.10

Ktoś cię wyróżni i nagrodzi za twój wkład i starania. Nawet jeśli pomogłeś komuś bezinteresownie, to osoba ta pokaże ci swoją wdzięczność.

Skorpion 24.10-22.11

Rozkwit uczuć i powrót byłego partnera. Ktoś o kim jeszcze nie zapomniałeś poprosi cię o drugą szansę, a ty prawdopodobnie zgodzisz się na pojednanie, bo sam tego chcesz.

Strzelec 23.11-21.12

Uważaj na to co mówisz i jak traktujesz ludzi z najbliższego otoczenia. Możliwa kłótnia, która sprawi, że na długo relacja może być zawieszona.

Koziorożec 22.12-20.01

Cokolwiek w tym tygodniu rozpoczniesz będzie to nietrwałe. Na chwile rozkoszujesz się przyjemnością, która w tym tygodniu pojawi się znikąd. Nie przyzwyczajaj się jednak.

Wodnik 21.01-20.02

Uświadomisz sobie, że relacja w której tkwisz nie daje ci bezpieczeństwa i poczucia stałości. Zastanawiać się będziesz nad sensem jej kontynuowania.

Ryby 21.02-20.03

Niespodziewanie zmieni się twoja sytuacja finansowa. Mogą czekać cię wydatki, których nie planowałeś lub jeden większy zakup. Przygotuj się na uszczuplenie oszczędności.

Wróżka Cesaria
Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała Wróżka Cesaria. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK.

Grażyna Szapołowska: Już więcej się nie rozbiorę!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE