Somfy

i

Autor: Materiały prasowe Somfy

Inteligentny dom bliżej natury. Anna Dereszowska ambasadorką nowej kampanii Somfy i Anwis

2023-05-31 8:01

Marki Somfy i Anwis, łączą swoje siły i ruszają ze wspólną kampanią, by promować trend eko we współczesnym budownictwie. Ich inicjatywa skupia się na połączeniu bliskości natury z innowacyjnymi rozwiązaniami, które podnoszą komfort naszego codziennego życia.

„Inteligentny dom bliżej natury” to hasło najnowszej kampanii marki Somfy i Anwis, skupiającej się na wprowadzaniu najnowocześniejszych rozwiązań do naszych domów, czyniąc je bardziej komfortowymi, łatwiejszymi w zarządzaniu i bezpieczniejszymi, przy jednoczesnej oszczędności energii.

Anna Dereszowska ambasadorką nowej kampanii

Ambasadorką działań jest Anna Dereszowska, która jako entuzjastka zrównoważonego stylu życia idealnie wpasowuje się w ideę inicjatywy. W kampanii został zaprezentowany dom aktorki, jako przykład płynnej integracji inteligentnych rozwiązań Somfy, takich jak zautomatyzowane oświetlenie, kontrola temperatury oraz systemy bezpieczeństwa z osłonami okiennymi Anwis, zaprojektowanych tak, aby zapewnić optymalną izolację, wentylację, a także kontrolę naturalnego światła.

- Dzięki kampanii mamy okazję pokazać, jak nasze produkty, w połączeniu z systemem smart home tworzą harmonijną całość ekologicznego, a zarazem innowacyjnego domu wśród natury. Naszą misją w Anwis zawsze było dostarczanie najwyższej jakości osłon okiennych, które poprawiają warunki życia, a ta inicjatywa jest przykładem naszego zaangażowania w realizację tej wizji. – mówi Agnieszka Gołębiewska, Kierownik Działu Marketingu, Anwis

Marka ANWIS propaguje życie w stylu eco poprzez zastosowanie trwałych i nowoczesnych rozwiązań systemowych oraz naturalnych materiałów wykończeniowych. W prezentowanych w kampanii osłonach wewnętrznych zastosowano żaluzje drewniane (wykonane z egzotycznego gatunku drewna abachi) oraz klasyczne zasłony, których kolekcja obejmuje tkaniny z recyklingu oraz naturalne, z lnu czy bawełny. Na fasadzie budynku izolację termiczną zapewniają rolety SCREEN, które dzięki możliwości wyboru współczynnika otwarcia OF (przezierność tkaniny) – pozwalają na połączenie natury z architekturą budynku.

Zobacz także: Dramat czeka tuż za rogiem. Ten znak zodiaku najbardziej odczuje Truskawkowy Księżyc. Horoskop na pełnię w czerwcu 2023 ma ważne wskazówki

Eko trend we współczesnym budownictwie

Według najnowszych badań, branża budowlana w znacznym stopniu przyczynia się do zużycia energii i ma wpływ na środowisko. Dlatego Somfy i Anwis w swojej kampanii, skupiają się na promowaniu bardziej zrównoważonego stylu życia.

- Budynki projektowane ekologicznie z roku na rok zyskują na znaczeniu. Sektor budownictwa mieszkalnego zużywa 40% energii w Europie i odpowiada za 35% produkcji CO2 w UE, a tylko 1% z europejskich budynków jest obecnie modernizowanych w celu zmniejszenia zużycia energii. Dlatego w naszej najnowszej kampanii skupiamy się na naturze i ekologii. Chcemy zainspirować właścicieli domów do korzystania z inteligentnej technologii, która nie tylko podniesie komfort i bezpieczeństwo codziennego życia, ale także okaże się dużym wsparciem w dążeniu do oszczędzania energii. – mówi Krzysztof Majewski, Country Manager, Somfy Polska.

Inteligentnie, czyli… wygodnie i bezpiecznie!

W kampanii obok ekologii, marki podkreślają również wygodę oraz bezpieczeństwo wynikające z zastosowania ich innowacyjnych rozwiązań. W spocie kampanijnym został ukazany szeroki wachlarz możliwości smart home, w tym zdalne sterowanie bramą oraz osłonami, kontrola temperatury w pomieszczeniach czy wideofon. (https://www.youtube.com/watch?v=7BAVvwnHgM0)

- Uwielbiam ten moment, jakieś 80 km za Warszawą, kiedy zaczynam czuć, jak spływają ze mnie wszystkie negatywne emocje. Już myślę sobie, jak będzie pięknie, kiedy podjadę pod bramę, uruchomię scenariusz, w którym dom mnie wita, podnoszą się screeny, temperatura w domu jest taka, jaka chcę żeby była, zdalnie ustawiona przez termostat. A kiedy potrzebuję chwili dla siebie, włączę odpowiedni scenariusz, światła przygasną, rolety opadną, a ja będę mogła zaszyć się w mojej przystani. To jest takie miejsce, które kochamy całą rodziną. Dom naszych marzeń. – mówi w spocie Anna Dereszowska.

Warsztaty kulinarne z dziczyzny w leszczyńskim Ekonomiku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany