Iza z "Królowych Życia" zrywa ze swoim wizerunkiem. Nie uwierzysz, co sobie zmieniła

2021-02-23 10:04 kaja
Izabela Macudzińska z Królowych życia TTV
Autor: Instagram / justuniquebyisabel Izabela Macudzińska z Królowych życia TTV

"Królowe życia" to zdecydowanie jest z hitów stacji TTV. Polacy pokochali ekskluzywne, kontrowersyjne i trochę nietypowe życie bohaterów show. Jedna z uczestniczek, Izabela Macudzińska nie wzbudzała takie zainteresowanie jaj jej oryginalne koleżanki, chociażby Dagmara Kaźmierska, jednak i tak dorobiła się pokaźnego grona fanów. 37-latka postanowiła zaszaleć i zdecydowała się na spektakularną metamorfozę, kobieta zrezygnowała z długich blond włosów, które poniekąd był nawet jej znakiem rozpoznawczym i teraz nie przypomina siebie. Jesteś ciekawy, czy ta zmiana fryzury wyszła na dobre?

Izabela Macudzińska z "Królowych Życia" jak na prawdziwą damę przystało lubi, raz na jakiś czas, zaszaleć ze swoim wyglądem. Tym razem obrotna pani biznesman postawiła jednak na całkowitą zmianę wizerunku i pożegnała swoje blond platynowe włosy. Iza zdecydowała się na ciemniejszy kolor w odcieniach brązu. Nowa fryzura celebrytki przypadła do gustu jej fanom, którzy w komentarzach nie szczędzili słów zachwytu. 

"Po prostu idealnie Pani w tym kolorze włosów... BAJKA! PIĘKNIE!"

"Nie wiem, kto namówił Panią na zmianę kolorów włosów, ale to była najlepsza decyzja. W tym wygląda Pani zjawiskowo. Wyraźnie. Kobieco. Pasuje idealnie"

A wy jak uważacie? Nowa fryzura Izy wyszła jej na dobre, a może powinna zostać przy poprzednim kolorze włosów?

Zobacz także: Doda w butach za kilkanaście złotych. Podobne kupisz w CCC. Są na promocji

Odkrywają podwodne tajemnice w ramach akcji "JEZIORA TAJEMNIC"
Najnowsze