Jacek Jelonek z "Prince Charming" w płaszczu jak z Hansa Klossa. "Na bogatego bezdomnego"

2021-11-26 8:42
Prince charming
Autor: TVN/Piotr Filutowski

"Prince Charming" to nowy program stacji TTV, który od samego początku wzbudza kontrowersje. Pierwsze polskie gejowskie show randkowe miało od początku przełamywać bariery i stereotypy. Jacek Jelonek, czyli tytułowy Prince Charming, o którego względy zabiegają uczestnicy, pojawił się na finale Top Model, jego stylizacja wzbudziła duże zainteresowaniem. Mężczyzna postawił na oversizowy look, który nie wszystkim przypadł do gustu. Na jego profilu na Instagramie fani porównywali stylizację do kloszarda i bogatego bezdomnego.

Jacek Jelonek z "Prince Charming" zaskoczył swoim ubraniem

W środę, 24 listopada odbył się finał 10. edycji Top Model. Podczas gali pojawiło się wiele gwiazd związanych ze stacją TVN, między innymi bohater nowego show TTV "Prince Charming", czyli Jacek Jelonek. Program od początku wzbudza wiele kontrowersji i emocji. Portal wirtualnemedia.pl podał, że do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpływają kolejne skargi. "Prince Charming" to pierwsze w Polsce gejowskie show randkowe, który uczestniczy walczą o względy tytułowego księcia. Jest nim Jacek Jelonek. To polski model. Mężczyzna podczas finału Top Model pojawił się w luźniej stylizacji, składającej się z obszernego, topornego, skórzanego płaszcza oraz lekko przydużych spodni i beżowego swetra. Całość prezentuje zamierzoną niechlujność. Fani na profilu na Instagramie Jacka Jelonka byli podzieleni, jednym owa stylizacja bardzo przypadła go gustu, uznali, że jest oryginalna i przełamuje męskie stereotypy modowe, inni zaś porównali zestawienie Jacka Jelonka do kloszarda.

Nieee, kiepska stylowka....niechlujna..na bogatego bezdomnego - czytamy w komentarzach na profilu na Instagramie Jacka Jelonka. 

Sonda
Podoba Ci się stylizacja Jacka Jelonka?
Makabra na Woli w Warszawie. Dwie osoby zginęły rozjechane przez pociąg
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE