Jak można się tak pomylić? Ta kobieta myślała, że ma okres, a .... ona rodziła

2021-04-08 9:52 kaja
ciąża, poród,
Autor: Greyerbaby/Pixabay.com

Być w ciąży i nie mieć o tym zielonego pojęcia? Okazuje się, że to możliwe. Pewna Amerykanka przez dziewięć miesięcy nie zorientowała się, że spodziewa się dziecka. Kiedy zaczął się porób kobieta była przekonana, ze to wyjątkowo bolesna miesiączka, a potem, że rodzi, ale nie potomka, ale kamienie nerkowe. Kiedy na miejsce przybyli wezwani wcześniej ratownicy pewni, że jadą do kobiety, która ma problem z kamieniem nerkowych, okazało się, że czekało na nich niemowlę.

Ciąża potrafi być zaskoczeniem, jednak dla tej kobiety prawdziwym zaskoczeniem okazał się być poród. 38-letnia  Melissa Surgecoff z Bostonu wczesnym rankiem 8 marca zaczęła się źle czuć. Szczególnie mocno doskwierał jej ból brzucha, o niezidentyfikowanym podłożu. Wpierw kobieta podejrzewała, że to wyjątkowo bolesna miesiączka, kiedy jednak bóle nie przechodziły, a wręcz się nasilały i zaczynały przypominać regularne skurcze Amerykanka kazała wezwać swojemu narzeczonemu pogotowie, była pewna, że rodzi kamień nerkowy. Bóle nie przechodziły, na jedyne ukojenie kobieta znajdowała siedząc na sedesie, w takiej tez pozycji czekała na karetkę. Jednak to co nastąpiło potem wprowadziło wszystkich w konsternację. Jak przyznaje Melissa w pewnych momencie poczuła, że "coś z niej wypada", wtedy to łazienki wbiegł jej narzeczony i zauważył noworodka. Jak podaje serwis gazeta.pl mężczyzna w rozmowie z portalem TODAY Parents, wiedział, jak oczyścić noworodka dzięki oglądaniu  programów telewizyjnych. Użył więc do tego swojej bluzy. Wtedy też dziecko zaczęło oddychać. Kiedy w końcu do domy pary dojechało pogotowie, ratownicy byli w szoku, zamiast kobiety rodzącej kamień nerkowy, ujrzeli zdezorientowaną i przestraszoną matkę i noworodka. W szpitalu okazało, że chłopczyk jest zdrowy, ma jedynie nieznaczne niedobory żelaza., a rodzice nazwali go Liam. Melissa przyznała, że zignorowała wiele sygnałów świadczących o ciąży, a przybieranie na wadze tłumaczyła sobie przyjmowanymi lekami i małą aktywnością fizyczną. Nieregularne miesiączki były u niej normalne dlatego też nie zaalarmowało to jej. 

Weterynarze sprawdzają czy małe wiewiórki przytyły
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze