Jak sprawić, by walentynki były wyjątkowe? Pomysły na nietypowe „prezenty”

2022-01-21 14:33
14 lutego obchodzimy Walentynki
Autor: Pixabay

Walentynkowe kartki i prezenty otrzymywane od ukochanej osoby bywają miłe, niezależnie od ich ceny czy wyglądu. Raz na jakiś czas warto jest jednak przełamać schematyczne dzielenie się słodyczami, kwiatami i akcesoriami w kształcie serca. Istnieją bowiem prezenty, które nie są rzeczowe. Mogą one zastąpić standardowe podarunki lub też stanowić dodatek do rzeczowego prezentu. Jakie to mogą być prezenty? W jaki sposób sprawić, aby walentynki 2022 były niepowtarzalne?

Do It Yourself!

Jeśli posiadasz choć trochę czasu i umiejętności manualnych, warto wykonać prezent własnoręcznie. Ułożenie albumu z Waszymi wspólnymi zdjęciami lub stworzenie wiersza/rysunku, może wprawić Twojego partnera w pozytywne zaskoczenie!

Spersonalizuj podarunek

Jeżeli nie czujesz się komfortowo w robótkach ręcznych, w Internecie znajdziesz wiele źródeł, w których w prosty sposób możesz stworzyć oryginalny prezent walentynkowy. Możesz stworzyć fotoksiążkę, czy też zamówić spersonalizowany dla Was zestaw ubrań bądź kubków. W łatwy sposób możesz także zdobyć kreatywny portret, narysowany na podstawie Waszego wspólnego zdjęcia.

Zadbaj o siebie

Jako kobieta zapewne dbasz o swoją pewność siebie i czucie się atrakcyjnie we własnym ciele. W dniu walentynek postaraj się wyglądać świetnie, aby czuć się dobrze i pewnie celebrować to święto! Prezentem tutaj może być elegancki bądź seksowny strój. Z takiego podarunku ucieszysz się zarówno Ty, jak i Twój partner.

Stwórz odpowiednią atmosferę

W końcu zamiast rzeczowych prezentów, podarować możecie sobie jakąś atrakcję. Wyskoczcie wspólnie na kilka dni za miasto, spędźcie parę nocy w hotelu z basenem. Inną możliwością jest zaplanowanie wyjścia do restauracji, ale również korzystanie z miejskich rozrywek. Zależnie od Waszych wspólnych zainteresowań, możecie wybrać coś spokojniejszego, jak wypad do teatru lub też coś, co zapewni wzrost adrenaliny – jak chociażby lot w tunelu aerodynamicznym.

Takie prezenty bądź dodatki do innych podarunków sprawią, że walentynki w 2022 będą dla Was świetnym wspomnieniem. Pomogą w oderwaniu się od szarej rzeczywistości i zapewnią niepowtarzalne chwile.

Sonda
Jakie prezenty najbardziej lubisz dostawać?
Kuba Szmajkowski gra w LOVE/SICK
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE