Najgorsze teksty na podryw. Prześmiewcze relacje kobiet

2022-01-20 14:04
Najgorsze teksty na podryw
Autor: Shutterstock

Na wielu internetowych portalach i forach znaleźć można wypowiedzi kobiet, narzekających na usłyszenie okropnych tekstów od facetów. W Internecie rozwija się ruch zabawy, polegającej na dzieleniu się wśród przedstawicielek płci pięknej, prześmiewczymi historiami o nieudanych próbach podrywu. Sprawdź, jakie teksty kobiety uważają za najbardziej żenujące lub najśmieszniejsze!

Przełamanie lodów przy pierwszym spotkaniu bywa trudne. Istnieją mężczyźni, którzy po upatrzeniu w tłumie kobiety, swoich sił będą próbować bez ogródek. Podchodzą oni od razu z myślą zdobycia jej serca. Panowie mający takie doświadczenie w podrywaniu pań, mogą skończyć jako przegrani. Ich nieudane próby posłużyć mogą jako przykład dla innych facetów. Tym razem sprawdziliśmy jednak, które z tekstów na podryw sprawiają paniom najwięcej śmiechu.

Do najpopularniejszych nieudanych tekstów należą:

  • Bolało jak spadałaś z nieba?
  • Twój ojciec był złodziejem, bo ukradł najpiękniejszą gwiazdę z nieba.
  • Dokąd kopytkujesz piękna gazelo?
  • Wisisz mi kasę bejbe za zamieszkanie w moim sercu, a nie płacisz czynszu.
  • Hej, wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia, czy mam przejść jeszcze raz?

Istnieją jednak teksty bardziej oryginalne, które wciąż budzą śmiech wśród kobiet na internetowych forach. Jest to m.in.:

  • Jesteś taka piękna mógłbym stopić się w twoim cieple…
  • Widzę, że stoisz tak i nad czymś się zastanawiasz. Ja zastanawiam się jak masz na imię. Zdradź mi je, to będziesz lżejsza o jedną tajemnicę.

Jedna z użytkowniczek internetowego forum dla kobiet, podzieliła się swoją niecodzienną i wręcz dziwną historią:

Wracałam z wakacji autobusem, w pewnym momencie dosiadł się do mnie chłopaczek i powiedział, że siedział za mną i czytał smsy jakie dostawałam i wysyłałam i doszedł do wniosku, że chyba zrywam z chłopakiem, a on będzie na pocieszenie!

Sonda
Czy usłyszałaś kiedykolwiek jeden z wymienionych tekstów?
Kuba Szmajkowski gotowy na Eurowizję 2022!