Sposób na wybielenie fug

i

Autor: Shuttestock

Wybielanie fug za grosze

Jak wyczyścić białe fugi, aby odzyskały dawny odcień? Niezawodna mieszkanka wybieli je w kilka minut. Wydasz zaledwie 4 zł

2022-09-17 15:06

Jak wyczyścić białe fugi, aby wyglądały jak nowe? Białe fugi są trudne do utrzymania w czystości. jedynie regularne ich czyszczenie zapewni im ładny wygląd. Jeśli zastanawiasz się, jak wyczyścić białe fugi, to koniecznie wypróbuj ten tani sposób, który cię nie zawiedzie. Wydasz jedynie 4 złote i przygotujesz mieszankę, która pomoże wybielić fugi bez żrących detergentów i to w kilka minut.

Domowe sposoby na czyste fugi

Brudne fugi to zmora każdej pani domu. Te wąskie szczeliny między płytkami są trudne do utrzymania w czystości, ale tez do wyczyszczenia. Najtrudniej wyczyścić fugi na podłodze, ponieważ tam gromadzi się nie tylko tłuszcz, ale tez błoto, kurz. Często sięgamy po prostu po silne detergenty, które działają żrąco na naszą skórę. W sklepach dostępne są także pisaki do fug. Jednak prawda jest taka, że fugi można skutecznie wyczyścić domowymi sposobami. Jednym z nich jest pasta do zębów, która doskonale wybieli fugi zarówno na podłodze, jak i na ścianach. Nałóż białą pastę na zabrudzone miejsca i pozostaw na około 60 minut. Po tym czasie wyszoruj je szczoteczką. Innym skutecznym sposobem, który pozwoli wyczyścić białe fugi, jest mieszanka soku z cytryny z solą. Gęstą pastę nałóż w brudne miejsca i po 15 minutach wyszoruj. To dobry sposób na rozjaśnienie fug.

Mieszanka za 4 zł wyczyści białe fugi w kilka minut

Wyczyść fugi domowym sposobem. Potrzebujesz sody oczyszczonej, octu i rękawiczek ochronnych. Do torebki sody dodaj pół szklanki octu i pół szklanki wody. Roztwór nakładaj na fugi i szoruj szczoteczką. Resztki spłucz wodą i wytrzyj na sucho. Ten sposób na wyczyszczenie białych fug, sprawi, że odzyskają dawny odcień.

Ocet - dlaczego warto zawsze mieć w domu butelkę octu? 12 praktycznych zastosowań octu
Sonda
Domowe sposoby na porządki w domu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany