Jest bez serca? Ta seksowna gimnastyczka odmawia pomocy potrzebującym kobietom. Fala hejtu

2021-01-21 9:21 kaja
Seksowna, piękna, wspaniała... Czy tak o sobie myślisz?
Autor: thinkstockphotos.com Jesteś kobietą. Jaką? Seksowną, piękną, wspaniałą? Zasługujesz na miłość i szacunek?

Pomaganie jest trendy, a wspieranie osób, które znalazły się na życiowym zakręcie to bardzo szlachetny gest. Niestety, nie dla wszystkich, złota medalistka olimpijska Karolina Siewastjanowa jest innego zdania i nie zamierza wspierać potrzebujących kobiet. Jakby tego było mało rosyjska gwiazda uważa, że w wielu przypadkach ludzie sami są sobie winni.

Jak pisze portal kobieta.wp.pl Karolina Siewastjanowa ma bardzo specyficzny pogląd na temat pomocy charytatywnej. Ta seksowna gimnastyczka uważa, że kobiety, które decydują się na dzieci mimo braku odpowiednich dochodów same są sobie winne i powinny ponosić konsekwencje swoich czynów. "Nie żyjemy w epoce kamienia łupanego, gdzie nie można kontrolować ciąży" – przekonuje internautów Karolina Siewastjanowa.

Zobacz także: Zaprzysiężenie Joe Bidena. Jaka będzie pierwsza dama USA? Jill Biden już uwodzi w "małej czarnej"

Zdaniem złotem medalistki olimpijskiej kiedy wie się, że nie jest się w stanie utrzymać jednego dziecka nie powinno się rodzić kolejnych. "Czy to w porządku w stosunku do dzieci, że nie możesz im zapewnić normalnej przyszłości" – pyta  Karolina. Gwiazda przyznała się również, że nie zamierza wspierać finansowo takich ludzi i w kwestii pomocy charytatywnej wybierze organizacje pomagające zwierzętom. Trzeba przyznać, że dziewczyna ma dość odważne poglądy. Jej słowa skomentowała Jekaterina Łachowa reprezentująca Związek Kobiet Rosji, która podkreśliła, że takie podejście to najpewniej efekt jej pochodzenia, i  trudno, aby dziewczyna rozumiała, co spotyka wielodzietne rodziny.

ESKA XD #014
Najnowsze