Jak wyczyścić toaletę z kamienia?

i

Autor: Shutterstock Jak wyczyścić toaletę z kamienia?

Sposoby na sprzątanie łazienki

Łebski patent na czyszczenie toalety. Wlej to do spłuczki, a muszla klozetowa będzie lśniła czystością przez długi czas

2023-09-18 13:52

Dbając o czystość toalety najczęściej skupiamy się na regularnym myciu muszli klozetowej. Zapominamy jednak o zachowaniu czystości spłuczki, która również ma ogromne znaczenie. Jest pewien genialny patent, który pozwoli Ci zachować spłuczkę w perfekcyjnej czystości i sprawi, że muszla klozetowa nie będzie się brudzić. Wypróbuj ten rewelacyjny trik na czyszczenie toalety, a zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Jak prawidłowo czyścić toaletę? Nie zapominaj o myciu spłuczki

Dla wielu osób sprzątanie toalety polega na wlaniu do muszli detergentów myjących i przetarciu ją szczotką. Nie zawsze taki sposób sprawi, że toaleta będzie domyta i perfekcyjnie czysta Często zapominamy bowiem o prawidłowym czyszczeniu spłuczki, w której zbiera się osad i kamień. Może to doprowadzić do zatkania odpływów, a także sprawia, że cała toaleta szybciej się brudzi. 

Zobacz także: Wrzuć 2 tabletki do bębna i nastaw pranie. Pozbędziesz się uciążliwego problemu. Sposób na czyszczenie pralki z pleśni i smrodu

Jak wyczyścić i pozbyć się kamienia ze spłuczki?

Wiele gospodyń domowych stosuje prosty patent, który pozwala im na zachowanie spłuczki w perfekcyjnej czystości. Jak w przypadku wielu domowych obowiązków będziesz potrzebować do tego octu. Na początku otwórz pokrywę zbiornika spłuczki i przygotuj rozwój gorącej wody oraz octu. Wlej go do spłuczki i po kilku godzinach porządnie ją ujmuj, resztę spłucz do muszli klozetowej. Na koniec możesz wrzucić do spłuczki klasyczną kostkę toaletową, która sprawi, że spłukiwana woda będzie miała przyjemną woń. 

Sonda
Domowe sposoby na porządki w domu?
Forum Ekonomiczne w Karpaczu 2023 - Justin Gandy