Lidl

i

Autor: Materiały prasowe Lidl

Lidl głównym sponsorem Lidl-Trek, drużyny UCI WorldTour

2023-06-08 11:16

Lidl rozszerza zaangażowanie w profesjonalne kolarstwo szosowe stając się sponsorem głównym i partnerem strategicznym zespołu UCI World Tour, Lidl-Trek. Długoterminowa współpraca z jedną z czołowych drużyn kolarstwa międzynarodowego rozpoczyna się od dwóch najbardziej rozpoznawalnych imprez kolarskich: Giro d'Italia kobiet (30 czerwca 2023 r.) i Tour de France mężczyzn (1 lipca 2023 r.), gdzie zespół Lidl-Trek wystartuje po raz pierwszy.

Skuteczność, wiarygodność, duch zespołowy oraz uczciwość są bliskie nam wszystkim w #teamlidl. Skupiając się na świeżej żywności, dążymy do wspierania naszych klientów w prowadzeniu aktywnego i zdrowego stylu życia. Wiemy również, że dla wielu osób jazda na rowerze odgrywa kluczową rolę jako forma aktywności fizycznej lub środek transportu w codziennym życiu. Aktywność i zdrowie stanowią doskonały wstęp do rozszerzenia naszego zaangażowania w profesjonalne kolarstwo i obranie funkcji sponsora głównego Lidl-Trek.

Zobacz także: Ziele świętego Jana zaraz zakwitnie. Jest uważane za potężne lekarstwo i klejnot wśród ziół. Leczy niestrawność i bezsenność. Dziurawiec był nazywany „jasnością dla duszy”

Partnerstwo, które nie mogło być lepiej dopasowane: dwie międzynarodowe marki, które łączy zaangażowanie w osiąganie wyników. Lidl oraz Trek mają wspólne ambitne plany: zbudować zespół na globalnej scenie kolarskiej, który rozbudza emocje i inspiruje fanów kolarstwa, kolejne pokolenie mistrzów wśród kobiet i mężczyzn, a także wszystkich kolarzy, zarówno amatorów, jak i wyczynowców.

Jako partnerzy Lidl oraz Trek skupią sią nie tylko na sukcesie sportowym, ale także na wszechstronnym promowaniu zdrowia, sportu i świadomego odżywiania. Dla obu firm upowszechnianie zdrowego i aktywnego stylu życia w ramach odpowiedzialności społecznej ma fundamentalne znaczenie.

Lidl

i

Autor: Materiały prasowe Lidl
Policyjny dron obnażył wykroczenia kierowców