Lidl rozda pieniądze klientom. Sprawdź, co trzeba zrobić, by zgarnąć dodatkową gotówkę

2022-05-18 18:30
LIDL handel promocja
Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS LIDL handel promocja

w ciągu ostatnich tygodni sieć Lidl Polska na każdym kroku proponuje dodatkowe promocje i możliwości chroniące polskie rodziny przed inflacją. Po niedawno rozpoczętym tygodniu XXL, w którym klienci mogą zaoszczędzić nawet 40 proc. na wybranych artykułach, firma przygotowała akcję specjalną dla użytkowników aplikacji Lidl Plus – dodatkowy kupon 10 zł na zakupy w sklepie stacjonarnym Lidl Polska.

Lidl rozda pieniądze! Co trzeba zrobić?

Aby otrzymać specjalny kupon, wystarczy spełnić jeden warunek. Od środy 18.05 do soboty 21.05 podczas zakupów należy zrealizować jeden z kuponów dostępnych w aplikacji Lidl Plus (w akcji nie biorą udziału kupony z ofertą alkoholową, w tym kupony piwne). W zamian każdy klient otrzyma kupon pozwalający na obniżenie o 10 zł rachunku za kolejne zakupy za min. 100 zł. Klienci muszą się jednak spieszyć – na wykorzystanie vouchera będą mieć 3 dni od jego otrzymania. Miłośników promocji na pewno ucieszy fakt, że kuponu można będzie użyć, kupując niemal każdą z dostępnych kategorii produktów od świeżej żywności po elektronikę dostępną na półkach sklepów. Szczegóły promocji będzie można sprawdzić w aplikacji Lidl Plus.

Zobacz także: Rossmann - wielkie promocje. Ale pocisnęli z przecenami. Ulubiony kosmetyczny hit gwiazd za grosze

Lidl
Autor: Materiały prasowe Lidl
Z terenu przebudowy spalarni przy ul. Gwarków, woda jest spuszczana do Kanału Bródnowskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE