najgorsze ćwiczenia na brzuch dla kobiet

i

Autor: Shutterstock najgorsze ćwiczenia na brzuch dla kobiet

Promocje

Lidl ze specjalną ofertą dla seniorów! Zadbaj o siebie bo nikt inny tego nie zrobi

2022-08-06 9:42

Promocje w Lidlu. W pewnym wieku dbanie o zdrowie staje się szczególnie ważne. W sklepach sieci znajdziesz się liczne produkty dla seniorów. Wśród nich urządzenia do masażu oraz treningu rąk i nóg, ciśnieniomierz naramienny, a także akcesoria przydatne podczas codziennych zajęć. Dzięki nim osoby starsze będą mogły czerpać radość z życia, jednocześnie dbając o swoje zdrowie. Oferta będzie dostępna do soboty 6 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Końcówka lata i wczesna jesień to idealny czas na długie spacery. Powinni o nich pamiętać szczególnie seniorzy, bo regularny ruch pozwala się dotlenić i zapobiega wielu dolegliwościom. Przydatnym akcesorium podczas spacerów będzie lekka i poręczna laska z gumową końcówką, o regulowanej długości od 75 do 100,5 cm, dostępna od poniedziałku 1 sierpnia w sklepach stacjonarnych Lidl Polska w cenie 34,99 zł/ 1 szt.

Prostota i funkcjonalność

Choć przebywanie na świeżym powietrzu niesie ze sobą wiele korzyści, większość dnia seniorzy spędzają w domu. To tam wykonują domowe obowiązki, które bywają kłopotliwe. Dlatego Lidl Polska wprowadza do swojej oferty artykuły ułatwiające seniorom codzienne funkcjonowanie. Użytecznym narzędziem mogą być np. wygodne szczypce chwytające (tzw. chwytak) w cenie 34,99 zł/ 1 zestaw, wyposażone w hamulec, hak, magnes i łyżkę do butów – za  ich pomocą można łatwo podnosić przedmioty położone na ziemi lub np. regale. Bez konieczności schylania się ani sięgania zbyt wysoko.

Zobacz także: Szałowa sukienka z Reserved będzie hitem jesieni 2022. Jest skrojona dla kobiet 50+ i kosztuje tylko 60 zł

Kolejnym akcesorium wartym uwagi jest pojemnik na leki w  cenie 14,99 zł/ 1 zestaw, z 7 przegródkami na każdy dzień tygodnia oraz 4 dodatkowymi podziałkami – na różne pory dnia. Pomocnym przyrządem może się okazać ciśnieniomierz naramienny SANITAS, SBM 67, wyposażony w pamięć 4 użytkowników, odbiornik Bluetooth oraz duży podświetlany wyświetlacz. Urządzenie przeprowadzi w pełni automatyczny, oscylometryczny pomiar ciśnienia krwi i tętna. Wykryje również ewentualną arytmię serca. Ciśnieniomierz będzie dostępny w zestawie wraz z aplikacją HealthCoach (do pobrania) w cenie 99 zł/ 1 zestaw (z gwarancją na 3 lata), także online.

Pod(stawy) dobrego zdrowia

W zdrowym ciele, zdrowy duch, dlatego tak ważna jest aktywność fizyczna. Aby wzmocnić stawy, warto ćwiczyć przynajmniej przez kilkanaście minut dziennie. Pomoże w tym urządzenie do treningu rąk i nóg wyposażone w cyfrowy wyświetlacz, pokazujący czas treningu, liczbę wykonanych obrotów, prędkość oraz spalone kalorie. Będzie ono dostępne w  sklepach Lidl Polska od poniedziałku 1  sierpnia w cenie 99 zł/ 1 zestaw.

Myśląc o  zdrowiu, nie można też zapomnieć o higienie stóp. Od poniedziałku w sklepach Lidl do nabycia, w cenie 109 zł/ 1 zestaw, będzie masażer do stóp SILVERCREST o mocy 80 W, przeznaczony do masażu wibracyjnego i kąpieli bąbelkowej. Urządzenie jest wyposażone w 4 rolki masujące i funkcję utrzymywania temperatury wody, dzięki którym idealnie odpręża, odświeża i  pielęgnuje stopy. Dodatkowo w zestawie znajdują się 3 wymienne przystawki do pedicure.

Źródło: materiały prasowe

Lidl

i

Autor: Materiały prasowe Lidl
Lidl

i

Autor: Materiały prasowe Lidl
Lidl

i

Autor: Materiały prasowe Lidl
Zbierają na polskie drony dla Ukrainy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE