Lody KOSMOS

i

Autor: materiały prasowe Lody KOSMOS

Dzień Dziecka 2023

Lodowy odlot z okazji Dnia Dziecka w nowej lodziarnio-cukierni Kosmos

2023-06-01 11:17

Zbliża się Dzień Dziecka, a wraz z nim nieziemskie wydarzenie – otwarcie nowej, drugiej już w Warszawie, lodziarnio-cukierni Kosmos przy KEN 26. Z tej okazji właśnie 1 czerwca dla wszystkich gości Kosmosu, nie tylko tych najmłodszych, lecz także starszych i najstarszych, właściciele przygotowali wybuchową lodową niespodziankę – 1 gałka lodów tylko za 2 zł! Akcja potrwa przez cały dzień – w godz. 12:00 – 20:00.

Tego dnia każdy będzie mógł poczuć się jak dziecko dzięki niesamowitym lodom Kosmos, które przywołują smakiem najpiękniejsze dziecięce wspomnienia. Lody premium Kosmos to połączenie wyselekcjonowanych, naturalnych składników i specjalnie przygotowanej receptury, która była wielokrotnie testowana i dopieszczona w każdym szczególe. Bazą lodów klasycznych jest pełne wiejskie mleko połączone z kremową śmietanką, a w przypadku sorbetów – ponad 50 proc. owoców w składzie. Dzięki temu lody są gęste, mleczne, owocowe i przede wszystkim bogate w smaku.

Zobacz także: Kwiaty, które kwitną całe lato. Posadź w czerwcu i ciesz się pięknym zapachem

Pierwsza lodziarnio-cukiernia Kosmos, która także została otwarta w tym roku, mieści się w centrum Warszawy, przy ul. Zgoda 13, w Pasażu Wiecha. Obydwa lokale, zarówno ten w Centrum, jak i przy KEN 26, czynne są codziennie w godzinach 09:00-20:00 – w weekendy lokal przy ul. Zgoda 13 otwarty jest od 12:00 do 21:00. 

Wieża widokowa na Maślicach, z której nic nie widać