LORUS zagra w 30 finale WOŚP. Limitowana oferta

2022-01-20 18:26
LORUS
Autor: Materiały prasowe LORUS

Już 30 stycznia jubileuszowy 30 finał WOŚP! To wydarzenie, na które wielu ludzi czeka cały rok. O tym, jak wiele dobrego przynosi nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Limitowana edycja automatu LORUS LOR RL489AX9G zagra w 30 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na rzecz wszystkich, którzy potrzebują wsparcia! Zgarnij go dla siebie licytując na szczytny cel.

Marka Lorus postanowiła wesprzeć aukcje WOŚP przekazując limitowany model zegarka LOR RL489AX9G automat. Zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji tego wyjątkowego czasomierza. Zegarek dostępny jest w salonach Time Trend, należących do grupy Zibi S.A. oficjalnego dystrybutora marki w Polsce, a aukcja prowadzona poprzez serwis Allegro.

W Polsce będzie dostępnych tylko 400 takich czasomierzy, a obecnie zegarek można kupić na timetrend.pl. Każdy z nich ma na deklu swój unikatowy numer. Wyróżnia go stylistyka inspirowana funkcjami zegarków diver i koperta ze stali szlachetnej o rozmiarze 43 mm. Na tarczy znajduje się podwójny datownik wskazujący datę i dzień tygodnia oraz oznaczenie limitacji. Wokół szkiełka umieszczono czarny bezel z podziałką, podkreślający sportowy charakter zegarka. Wyposażony w mechanizm automatyczny Seiko Y676, który pozyskuje energię z ruchu wahnika, ten z kolei jest napędzany ruchami nadgarstka noszącej osoby. Precyzyjny mechanizm zegarka nie wymaga więc nakręcania. Ten wyjątkowy, unikatowy i najszczęśliwszy z liczbą 77 trafił na aukcję WOŚP. Biorąc udział w licytacji wspierasz diagnostykę i leczenie wzroku u najmłodszych. To właśnie dla okulistyki dziecięcej zagra 30 finał Orkiestry.

Aukcja zestawu

W aukcji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do wygrania jest nie tylko limitowany zegarek LOR RL489AX9G z numerem 77, a zestaw, na który składa się dodatkowo pasek silikonowy i czapka z daszkiem Lorus. W regularnej sprzedaży ta opcje nie jest dostępna. Działając razem, można zdobyć najwyższe szczyty i osiągnąć spektakularne sukcesy. W Time Trend głęboko wierzymy, że każdy z finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zmienia życie i pokazuje, jaką moc ma dobro i zaufanie. Dlatego tym mocniej zapraszamy do licytacji tego wyjątkowego zestawu, do którego zostanie oczywiście dołączony certyfikat WOŚP.

Zegarek w regularnej sprzedaży dostępny jest w salonach Time Trend. Na licytację limitowanego modelu zapraszamy na Allegro.

LORUS
Autor: Materiały prasowe LORUS
Trudne warunki na podkarpackich drogach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE