M3GAN, gdzie obejrzeć film po polsku? Horror, który robił furorę w kinach dostępny w streamingu. Kiedy i gdzie premiera?

i

Autor: materiały prasowe SkyShowtime M3GAN, gdzie obejrzeć film po polsku? Horror, który robił furorę w kinach dostępny w streamingu. Kiedy i gdzie premiera?

Filmy i seriale

M3GAN, gdzie obejrzeć film po polsku? Horror, który robił furorę w kinach dostępny w streamingu. Kiedy i gdzie premiera?

Film „M3GAN” będzie miał premierę na SkyShowtime w połowie sierpnia 2023. Fani horrorów będą mogli obejrzeć go z napisami po polsku na popularnej platformie straemingowej. O czym opowiada produkcja?

Film „M3GAN” to horror, który być może czeka nas w przyszłości. Tytułowa M3GAN jest czymś więcej niż tylko zabawką. Jest częścią rodziny. Najbardziej kreatywne umysły w branży horrorów — James Wan, twórca filmów z cyklu „Saw”, „Insidious” i „The Conjuring”, oraz „Blumhouse”, producent serii „Halloween”, filmów „The Black Phone” i „The Invisible Man” — przedstawiają nowe, świeże oblicze grozy.

M3GAN, gdzie obejrzeć film po polsku? SkyShowtime zapowiada primerę horroru

„M3GAN” będzie można obejrzeć wyłącznie w SkyShowtime od 14 sierpnia. Jak zaznacza platforma streamingowa M3GAN to wybitne osiągnięcie w dziedzinie sztucznej inteligencji. Przypominająca żywą osobę lalka zaprogramowana tak, żeby być najlepszą przyjaciółką dzieci i wsparciem dla rodziców. Została zaprojektowana przez wybitną specjalistkę od robotyki Gemmę (Allison Williams znana z „Get Out”) pracującą dla firmy produkującej zabawki. Lalka widzi i słyszy oraz uczy się, stając się przyjaciółką, nauczycielką, towarzyszką zabaw oraz obrończynią wskazanego dziecka.

M3GAN, o czym jest film? Fabuła

Kiedy Gemma nagle musi zająć się osieroconą 8-letnią siostrzenicą Cady (Violet McGraw znana z „The Haunting of Hill House”), desperacko próbuje odnaleźć się w roli rodzica, do której nie jest przygotowana. Gdy przygniata ją ogrom pracy, Gemma postanawia zaoferować Cady prototyp M3GAN, aby rozwiązać jej problemy. Ta decyzja będzie miała niewyobrażalne konsekwencje. Podczas gdy pomiędzy M3GAN i Cady rodzi się coraz silniejsza więź, Gemma jest coraz bardziej przerażona, widząc, że twór, który wymyśliła, by pomóc dziewczynce, uczy się w ekspresowym tempie... i że M3GAN może dostrzegać „zagrożenia” dla Cady, które w rzeczywistości nie istnieją.

M3GAN. Obsada

Film „M3GAN”, wyprodukowany przez Jasona Bluma i Jamesa Wana, został wyreżyserowany przez wielokrotnie nagradzanego Gerarda Johnstone'a („Housebound”) na podstawie scenariusza Akeli Cooper („Malignant”, „The Nun 2”) opartego na pomyśle Akeli Cooper i Jamesa Wana. Producentami wykonawczymi filmu są Allison Williams, Mark Katchur, Ryan Turek, Michael Clear, Judson Scott, Adam Hendricks i Greg Gilreath. W filmie „M3GAN” występują Ronny Chieng („Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings”), Brian Jordan Alvarez („Will & Grace”) i Jen Van Epps („Cowboy Bebop”), Stephane Garneau-Monten („Straight Forward”) i Lori Dungey („The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring”, wersja rozszerzona). Wśród twórców „M3GAN” są operator Simon Raby („Mortal Engines”), autorka scenografii Kim Sinclair (nagrodzona Oscarem dyrektor artystyczna filmu „Avatar”), montażysta Jeff Mcevoy („Nerve”), projektant kostiumów Daniel Cruden (asystent projektanta kostiumów przy produkcji filmu „Avatar: The Way of Water”) i kompozytor Anthony Willis („Promising Young Woman”).

ZOBACZ TEŻ: Selena Gomez u boku Meryl Streep. Gwiazda spełniła swoje marzenie. Fani będą mogli wszystko zobaczyć już w sierpniu

Sonda
Lubisz horrory?
McDonald's jak z horroru w sercu Polski. Aż ciężko go rozpoznać! Co tam się stało?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany