Maseczka w płachcie na PUPĘ to hit! Ujędrniają, nawilżają i... rozświetlają pośladki

2019-09-11 10:04 katk
Jak wymodelować i ujędrnić POŚLADKI
Autor: thinkstockphotos.com Najlepsze efekty w modelowaniu pośladków daje połączenie ćwiczeń, diety i odpowiedniej pielęgnacji.

Nadszedł czas na maseczki w płachcie na pośladki! Brzmi to może nieco zabawnie, ale przecież każda kobieta wie, że ta część ciała wymaga równie dużo uwagi co inne części ciała. A co przyniesie lepszy efekt niż skoncentrowana maseczka? Myślicie, ze to dobry pomysł?

Maseczki w płachcie to sekret nieskazitelnej urody Koreanek i bardzo szybko podbiły polski rynek kosmetyczny. Są nasączane naturalnymi składnikami, które w zależności od potrzeb naszej skóry działają nawilżająco, rozświetlająco, odmładzająco itd. Ta idea najwyraźniej przypadła do gustu twórcom maseczek na... pośladki, które teraz można kupić w Polsce. W ofercie znajdują się napinające, rozświetlające i nawilżające maski roślinne na pupę z zabawnymi napisami SLAP IT, SQUEEZE IT, SHAKE IT oraz BITE IT. Czy one faktycznie działają? - Maseczka może dać efekt tylko i wyłącznie na skórę, a cała reszta, czyli to, jak ta pupa wygląda, czy jest umięśniona, jędrna to kwestia ćwiczeń - mówi dr Barbara Walkiewicz-Cyrańska w Pytaniu na Śniadanie. - Przed nałożeniem maseczki proponowałabym zrobić jakiś peeling ciała lub mikrodermabrazję w gabinecie kosmetycznym i celem nawilżenia rzeczywiście zastosować taką maseczkę - dodaje dermatolog.