dziecko bez opieki

i

Autor: Shutterstock dziecko bez opieki

To trzeba wiedzieć

Masz te rzeczy w torebce? Ratowniczka przestrzega: są bardzo niebezpieczne. Lepiej je schować przed dziećmi

2023-06-01 8:57

Ratowniczka medyczna wskazuje przedmioty, które nosisz w torebce, a które są potencjalnie niebezpieczne dla dzieci. Posiada je praktycznie każda mama, a wystarczy chwila nieuwagi i mogą znaleźć się one w dłoniach dziecka. Oto najbardziej niebezpieczne przedmioty z kobiecej torebki. Ratowniczka ostrzega, by na nie uważać.

Ratowniczka medyczna przestrzega przed niebezpiecznymi przedmiotami z damskiej torebki. Sprawdź, czy je nosisz

Przedmioty codziennego użytku w rękach małego dziecka mogą być bardzo niebezpieczne. Wystarczy chwila nieuwagi i może stać się tragedia. Portal gazeta.pl powołując się na jedną z ratowniczek medycznych przestrzega przed niektórymi przedmiotami z damskiej torebki. To rzeczy, które w czeluściach torebki gromadzi praktycznie każda kobieta. Część z nich może być potencjalnie niebezpieczna dla małych dzieci. 

Zobacz także: To jedno z najbardziej obciachowych imion dla chłopców. Kojarzy się z męskimi narządami i wywołuje śmiech. Oznacza "mocny" i "silny"

Jakie przedmioty codziennego użytku są niebezpieczne dla dzieci?

Ratowniczka medyczna cytowana przez gazeta.pl wskazuje, że najbardziej uważać trzeba na wszelkiego rodzaju blistry z lekami i pastylkami. - Leki – w tym tabletki i pastylki do ssania – mogą wyglądać jak lizaki dla dzieci, więc uważaj, co masz w torbie. Czasem trzeba mieć przy sobie lekarstwa – trzeba tylko zadbać o to, by małe rączki nie miały do nich dostępu? - wyjaśnia ratowniczka. To jednak nie wszystko, kolejnym przedmiotem, na który trzeba uważać jest płyn do dezynfekcji rak. Dla małego dziecka niebezpieczne może być jego spożycie lub sytuacja, gdy dostanie się oczu. Uważać należy także na klucze oraz przedmioty zawierające małe baterie. 

Sonda
Zamierzasz mieć, w perspektywie kilku lat, dzieci?
Jak przyciągnąć miłość? Zioła, z których stworzysz magiczny eliksir
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany