Kwiat przyciągający pecha

i

Autor: Shutterstock

Pechowe kwiaty

Masz ten kwiat na swoim parapecie? Szybko go wyrzuć! Polacy uwielbiają go ustawiać w swoich domach, a ściąga falę nieszczęść. Pechowe rośliny w domu

2023-12-08 14:40

Tego kwiatka Polacy uwielbiają i chętnie zdobią nim swoje salony i pokoje. Niewątpliwie jest on jednym z najmodniejszych kwiatów w Polskich domach. Niestety jak się okazuje, ta zjawiskowo wyglądająca roślina doniczkowa przyciąga pecha. Fala nieszczęść spada na domowników. Dlatego, jeśli masz ją na swoim parapecie, to jak najszybciej go wyrzuć.

Masz ten kwiat na swoim parapecie? Szybko go wyrzuć. Ściąga pecha

Zgodnie z przesądami niektóre rośliny mają magiczną moc. Jedne przyciągają do naszego domu szczęście, spokój i dostatek, inne - ściągają nieszczęścia, problemy finansowe i konflikty w rodzinie. Niektórzy wierzą, że popularny wśród Polaków kwiat przyciąga pecha. I choć jego liście przyciągają uwagę fikuśnym wyglądem i z pewnością stanowią genialną ozdobę w pomieszczeniu, to jednak warto zachować ostrożność. Chodzi o monsterę, która rzekomo wytwarza negatywną energię, która sprawia, że ludzie przybywający w jej otoczeniu czują się niespokojni i rozdrażnieni. Monstera ponoć przyczynia się do tego, że w domu pojawiają się nieporozumienia, kłótnie. Domownicy mogą czuć się nieszczęśliwi.

Kwiaty, które przyciągają nieszczęście do domu

Oprócz monstery istnieje jeszcze kilka kwiatów, które mogą przyciągać nieszczęście do domu. Są to:

  • Wrzosy,
  • Bluszcz pospolity,
  • Kaktus,
  • Fiołek,
  • Filodendron,
  • Hibiskus.
Modne rośliny we wnętrzach
Listen on Spreaker.