Masz zdjęcia z chłopakiem na Facebooku? Sprawdź, co to oznacza!

2015-01-27 11:00

Zdjęcie profilowe na Facebooku mówi o tobie i twoim związku więcej, niż ci się wydaje! Sprawdź, co psycholodzy sądzą na temat rodzaju zdjęć zamieszczanych w popularnym serwisie społecznościowym.

Facebook to obecnie najpopularniejszy serwis społecznościowy, dzięki któremu możesz dzielić się ze znajomymi swoimi przemyśleniami, wydarzeniami z życia czy zdjęciami. Okazuje się jednak, że rodzaj publikowanych informacji oraz fotografii mówi o tobie więcej, niż może ci się wydawać!

Psycholodzy z Kanady oraz Stanów Zjednoczonych odkryli bowiem, że publikowanie zdjęć z partnerem może być przejawem kryzysu w związku!

Sprawdź: KRYZYS W ZWIĄZKU - czy to już koniec?

Czy wspólne profilowe oznacza kryzys?

Najnowsze badania dowodzą, że osoby, które boją się o swój związek i nie czują się w nim pewnie zrobią wszystko, aby na Facebooku prezentować sielankowy obraz swojej relacji z partnerem. Ustawienie wspólnego selfie na Facebooku jest jednym ze sposobów na zaznaczenie więzi między partnerami.

Psycholodzy przebadali kilka par i zauważyli zależność pomiędzy ich uczuciami, a ilością publikowanych postów. W dniach, w których partnerzy czuli się niepewni i zagrożeni w związku, publikowali więcej wpisów na temat swojej drugiej połówki.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE