Jak zmniejszyć za duże spodnie?

i

Autor: Shutterstock Jak zmniejszyć za duże spodnie?

Modowe inspiracje

Miodzio myk na za duże spodnie. Nie potrzebujesz igły, ani nitki, a w banalny sposób dopasujesz je do swojej sylwetki

2023-08-25 14:05

Schudłaś i ulubione spodnie nagle są za duże w pasie? Spokojnie, nie musisz przerabiać ich u krawcowej. Jedna z użytkowniczek TikToka pokazała świetny sposób na to, jak szybko zwęzić spodnie. Dzięki temu trikowi zmniejszysz spodnie w pasie nawet o 2 rozmiary, a co najważniejsze nie potrzebujesz do tego maszyny ani umiejętności szycia. Jedyne, czego wymaga ten lifehack to kawałek sznurka lub tasiemki.

Obłędny sposób na za duże i za luźnie w pasie spodnie. Wypróbuj myk z TikToka

Rozmiarówki spodnie dostępne w znanych sieciówkach często uniemożliwiają idealne dopasowanie ubrania do swojej sylwetki. Często coś odstaje lub jest za luźne. Wiele kobiet skarży się, że spodnie, które pasują im w biodrach są za luźne w pasie. Na szczęście jest wiele sposobów, dzięki którym poradzisz sobie z tym problemem. Na TikToku rekordy popularności bije patent, do którego nie potrzebujesz igły czy tez nitki. Wystarczy Ci kawałek sznurka i tasiemki. Jak to zrobić? Wystarczy, że sznurek przewiążesz przez tylnie szlufki i zawiążesz do z tyłu ściskając spodnie. W ten sposób zmniejszysz ich odwód w pasie i dopasujesz do swojej sylwetki. Zadowolone komentarze użytkowniczek TikToka pod jednym z nagrań pokazujących, jak to zrobić, świadczą, że trik ten jest skuteczny i faktycznie działa. - Nie wyobrażam sobie życia bez tego, prawie każdą parę tak związuję - czytamy w komentarzach. Bardziej zaawansowaną wersją tego sposobu jest wszycie w tylną część spodni gumki, która zmniejszy ich obwód. 

Zobacz także: Przepowiednia dla znaków zodiaku. W październiku ten znak zodiaku zostanie wykorzystany i zbiorą się nam nim burzowe chmury

Sonda
Co wolisz: spodnie czy sukienkę?
Zabrała telefon z Biedronki. Szuka jej policja z Bydgoszczy