Najgorętsze stylizacje Moniki Olejnik. To najlepsze ciało polskiej telewizji?

2021-05-11 9:17 kaja
Monika Olejnik
Autor: AKPA

Monika Olejnik to bez wątpienia jedna z bardziej kolorowych i oryginalnie ubranych gwiazd polskiego dziennikarstwa. Nie można jej odmówić odwagi i niekonwencjonalnego podejścia do mody. Jednym jej stylizacje mogą się podobać, innym nie, ale zdecydowanie Monika Olejnik to prawdziwy kolorowy ptak, posiada swój styl i zawsze wyróżnia się z tłumu. Gwiazda może także poszczycić się rewelacyjną sylwetką, która wygląda lepiej niż u niejednej nastolatki. Zobaczcie najlepsze stylizacje Moniki Olejnik, gwarantujemy, że opadnie wam szczęka.

Najgorętsze stylizacje Moniki Olejnik 

Dziennikarka od lat słynie z nieszablonowego podejścia do mody, jej stylizacje jednych zachwycają, inni uważają, że są one kiczowate i przekombinowane. Nie się  jednak zaprzeczyć, że Monika Olejnik stawa na niekonwencjonalne rozwiązania, w jej modowe wybory nigdy nie bywają nudne. Nie boi się odważnych kolorów, wzorów, które w opinii innych mogą uchodzić za pasujące jedynie nastolatkom, oraz łączenia ze sobą pozornie niepasujących tkanin. Monika Olejnik stanowi również idealny przykład, że wraz z wiekiem nie powinno się ograniczać, a kobieta bez względu na metrykę może stawiać na kolorowe i pełne seksapilu rozwiązania. Dziennikarka z powodzeniem może być inspiracją dla wielu kobiet, które w uwagi na swój wiek przestają eksperymentować z modą i zamykają się w bezpiecznych i sprawdzonych wyborach. Olejnik nie ukrywa również swojej fascynacji markowymi dodatkami i często pozuje z torebkami, czy szalami od największych, światowych projektantów. Skarpety od Gucci, futra w panterkę oraz tiulowe spódnice doskonale opisują styl Moniki Olejnik. Zobacz naszą galerię i wybierz stylizację która najbardziej ci się podoba. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze