Najmodniejsza koloryzacja tego lata – bronde

2020-06-06 9:36 MW, KN
Włosy ombre krok po kroku. Rozjaśnianie włosów w stylu ombre [wideo]
Autor: Thinkstockphotos.com Ta koloryzacja ma podkreślać naturalny kolor włosów. Jaśniejszy odcień nakłada się na końcówki włosów.

Do łask wraca hit jesieni sprzed dwóch lat. Tego lata królować będzie bronde, czyli włosy w kolorze prażonego kokosa. Stylizacja jest połączeniem brązu z chłodnymi odcieniami blondu.

Prażony kokos to nie jakaś wymyślna przekąska, a efekt, jaki można „wyczarować” na włosach poprzez właściwą koloryzację. Efekt bronde jest zbyt skomplikowany, aby uzyskać go w domowych warunkach. Jedyną drogą do wymarzonego koloru jest więc wizyta w salonie fryzjerskim.

Czytaj także: Ten kolor włosów to hit! Nie jest jednak dla wszystkich...

Czym jest bronde? To idealne połączenie ciepłego, ciemnego brązu z chłodnym odcieniem blondu. Kolor u nasady włosów powinien być głęboki, o ciepłej tonacji. Im włosy dłuższe, tym brązu jest więcej, ale w poszczególnych pasmach zamienia się w chłodny, czasami platynowy blond. Jaśniejsze pasma mogą też zostać podkreślone szarą lub fioletową płukanką. Najważniejsze, by nie było widać na fryzurze załamań między koloryzacją, tylko przenikające się pasma. Pamiętaj, jeśli chcesz, by fryzura wyglądała zdrowo i modnie, musisz odwiedzić profesjonalny salon.

Najnowsze