O jakim seksie marzą mężczyźni? Kobiety są przerażone ich ZBOCZONYMI fantazjami

2021-02-22 9:13 kaja
Najskrytsze fantazje seksualne mężczyzn
Autor: SHUTTERSTOCK Seks z inną kobietą jest synonimem wolności - pełen erotyzmu, bez zobowiązań i zbędnych starań.

Wiele mężczyzn boi się mówić o swoich erotycznych pragnieniach i niespełnionych fantazjach. Panowie wychowaniu są w poczuciu, że muszą odegrać swoją społeczną rolą, a szczere opowieści o najskrytszych łóżkowych marzeniach nie są rzeczą, który wydaje się im potrzebna. Nie znaczy to jednak, że mężczyźni nie mają swoich ulubionych pozycji, czy nie marzą skrycie o erotycznym odgrywaniu ról ze swoją partnerką. Zobacz, jakie są najpopularniejsze męskie fantazje seksualne, możesz się nieźle zdziwić.

Mężczyźni w obawie przed tym, co pomyśli ich ukochana, nie przyznają się do swoich wyuzdanych fantazji erotycznych. Niestety seks dla wielu Polaków wciąż jest tematem tabu, a na niektóre pragnienia partnera wciąż reagujemy przerażeniem i niechęcią. To błąd, szczera rozmowa w związku o pragnieniach partnera jest bardzo potrzebna. Oczywiście, nie powinniśmy robić nic wbrew sobie, ani nikt nie ma prawa zmuszać nas do zabaw, na które nie mamy ochoty. Warto jednak, w tej wspólnej sferze intymności dać się czasem ponieść fantazji i szaleństwu może się okazać, że odkryjemy igraszki, które sprawiają przyjemność zarówno jej, jak i jemu.

Zobacz również: Te znaki zodiaku po ślubie zmieniają się w POTWORA! Wtedy ich najgorsze cechy wychodzą na jaw

O czym skrycie marzą mężczyźni w łóżku?

Klasyką ponad wszystko jest oczywiście trójkąt, wiele panów przyznaje, że fantazjuje o seksie z dwoma kobietami. Ten rodzaj pragnienia często pobudza męskie ego i podbudowuje jego samoocenę. Należy jednak pamiętać, że dla wielu osób trójką to wyjście poza swoją strefę komfortu i jeżeli nie mamy ochoty na takie igraszki partner nie ma prawa na nas tego wymuszać.

Potrzeba dominacji, wielu mężczyzn marzy o seksie, w którym zdominuje partnerkę. Skrycie wyobrażają sobie sceny z wiązaniem, klapsami w pośladek czy nawet zakrycie partnerce oczu. Panowie przyznają się również, że często ich ulubionych rodzajem pieszczot jest seks oralny, uwielbiają gdy partnerka jest w tym temacie odważna i nie wybrzydza. Dla mężczyzn ten rodzaj zabawy często jest o wiele bardzie intymny niż klasyczny seks.

Dramatyczna akcja Detektywa Rutkowskiego. Udaremnił handel podrobionymi maseczkami
Najnowsze