Kevin sam w Nowym Jorku

i

Autor: FORUM

Filmy i seriale

O której godzinie „Kevin sam w Nowym Jorku” w Polsacie. Gdzie oglądać dzisiaj Kevina online?

2023-01-01 4:05

Tradycyjnie w Nowy Rok Polsat pokaże film „Kevin Sam w Nowym Jorku”. O której godzinie i czy „Kevin” leci tylko w TV? Gdzie jeszcze można obejrzeć świąteczny hit online?

„Kevin sam w Nowym Jorku" to druga cześć popularnego hitu „Kevin sam w domu". Niektórzy miłośnicy przygód dzielnego i sprytnego chłopca darzą nawet większą miłością jego poczynania w „wielkim jabłku” i nie wyobrażają sobie Nowego Roku bez tego hitu. O której godzinie obejrzeć film „Kevin sam w Nowym Jorku” w Polsacie?

O której godzinie „Kevin sam w Nowym Jorku” w Polsacie?

„Kevin sam w Nowym Jorku”  i „Kevin sam w Domu” w telewizji, to dla wielu osób tradycja, porównywalna do 12 potraw na wigilijnym stole. Bez Kevina nie ma świąt Bożego Narodzenia, o czym przekonała się stacja Polsat. W 2010 roku telewizja zrezygnowała z emisji filmu, co spotkało się z wielkim protestem internautów. Akcja na Facebooku zgromadziła 50 tys. osób. Od tamtego czasu „Kevin sam w domu” gości w Polsacie w każdą wigilię i tak było także w 2022. Natomiast druga część przygód dzielnego chłopca czyli „Kevin sam w Nowym Jorku” zostanie wyemitowany w 1 stycznia o godzinie 20:00.

ZOBACZ TEŻ: Wednesday Addams powróci. Wiemy o czym będzie 2. sezon

„Kevin sam w Nowym Jorku”. Gdzie kręcono popularną  komedię?

 „Kevin sam w Nowym Jorku”, to druga część niezwykle popularnego filmu pod tytułem „Kevin sam w domu”. O ile w przypadku pierwszej części główny bohater rozprawia się z niebyt inteligentnymi rabusiami na swoim terenie (dom na przedmieściach Chicago), o tyle w drugiej musi działać w miejscu, którego kompletnie nie zna. Kevin przez pomyłkę przylatuje do Nowego Jorku. Na lotnisku La Guardia okazuje się, że jest sam w ogromnym mieście. Chłopiec zamiast pozostać w budynku, postanawia ruszyć na podbój metropolii. O tym, gdzie powstawały zdjęcia piszemy tu. W galerii poniżej znajdziesz także opis miejsc z filmu.

QUIZ. Kevin sam w Nowym Jorku. Co wiesz o filmie?

Pytanie 1 z 10
Który ze złodziejaszków wpadł do ogromnej dziury, wchodząc do kamienicy bronionej przez Kevina?

Gdzie oglądać dzisiaj Kevina online?

Żeby obejrzeć film „Kevin sam w domu” nie trzeba już czekać na święta. Cały film legalnie jest już dostępny bez konieczności wypożyczania. Abonenci platformy sreamingowej Disney+ mogą oglądać film tyle razy ile chcą i kiedy mają na to ochotę. „Kevin sam w domu” już jest dostępny w streamingu, podobnie jak jego druga część czyli „Kevin sam w Nowym Jorku”.

Tańczące z promocjami 29.12.2022
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany