Okazje, które trzeba zobaczyć. Symbol jesieni na promocji Lidla taniej o 50 proc.

2021-10-17 5:20
LIDL handel promocja
Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS LIDL handel promocja

Wielkie promocje w Lidlu. Kilka dni temu, 15 października obchodziliśmy Światowy Dzień Owoców i Warzyw. Natomiast w sklepach Lidla każdy dzień należy do świeżych owoców i warzyw, a na Ryneczku Lidla jest ich już ponad 200. Sieć przypomina jak ważny jest udział tych składników w codziennej diecie, więc nawołuje do sięgania po nie jak najczęściej. Z tej okazji Lidl przygotował wyjątkowe promocje, które przypadną go gusty wszystkim miłośnikom warzyw.

Jak podkreśla sieć jakość i bezpieczeństwo produktów są bardzo istotne. Wszyscy producenci owoców i warzyw dostarczający swoje produkty do sklepów Lidl Polska posiadają certyfikację GLOBALG.A.P. oraz GRASP, potwierdzającą ich jakość oraz wysokie standardy rolnictwa. Naturalne uwarunkowania klimatyczne, a z tym związana również sezonowość, z którą mamy do czynienia nie tylko w Polsce, sprawiają, że asortyment Ryneczku Lidla cały czas się zmienia, dostarczając klientom charakterystyczne dla danej pory roku produkty. To co jest istotne dla sieci, to również lokalne pochodzenie produktów. Zawsze gdy istnieje możliwość współpracy z rodzimy dostawcą Lidl Polska stawia na polskie warzywa i owoce. Wiele z nich posiada oznaczenie „Produkt polski”.

Na przestrzeni lat Lidl Polska wprowadził liczne, innowacyjne zmiany w zakresie asortymentu owoców i warzyw. W ofercie sieci pojawiły się produkty dedykowane najmłodszym, w tym minikiwi, BIO minimarchewki oraz banany i jabłuszka małych rozmarów, dopasowane do potrzeb dzieci, równie wartościowe i pyszne. Jako pierwsza sieć Lidl wprowadził BIO warzywa znakowane naturalnym światłem. Zastosowanie tego rozwiązania pomogło odpakować wiele warzyw z plastikowych opakowań i tym samym zredukować ilość zużywanego plastiku.

Z okazji Światowego Dnia Owoców i Warzyw Lidl Polska przygotował jeszcze więcej megapromocji. Od czwartku, 14.10, do niedzieli, 17.10, wszystkie dynie kupimy -50 proc. taniej z kuponem w aplikacji zakupowej Lidl Plus.

Źródło: materiały prasowe

Lidl dynie
Autor: Materiały prasowe
Sonda
Robisz zakupy w Lidlu?
Tańczące z promocjami 14.10.2021
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE