Pamiętacie żonę Bercika ze "Świętej wojny"? Joanna Bartel dzisiaj jest bezrobotna

2021-05-02 4:52 kaja
Joanna Bartel z mamą Hildegardą
Autor: AKPA Joanna Bartel z mamą Hildegardą

Serial "Święta wojna" pamięta wiele osób, jednak jedna z jego głównych bohaterek od wielu lat stroni o blasku fleszy i rozgłosu w mediach. Joanna Bartel, czyli żona Bercika granego przez Krzysztofa Hanke skupiła się na rozwoju swojego autorskiego projektu, kabaretowego programu "Tok Szok" jednak pandemia COVID-19 pokrzyżowała jej plany i Bartel zmuszona była odwołać swoje występy. Aktorka pozostaje od tego czasu bez pracy, a czas wolny spędza w swoim domu na wyspie Wolin. Sprawdźcie, co słychać u Joanny Bartel ze "Świętej wojny".

Co robi teraz żona Bercika z serialu "Święta wojna"?

Joanna Bartel nigdy nie była rasową celebrytką i raczej unikała medialnego rozgłosu. Przez pewien czas prowadziła program "Śmiechu warte", a także podkładała głos w słynnym serialu "Niewolnica Isaura", jednak największą sławę zdobyła w roli Andzi Dworniak, czyli żony Bercika z serialu "Święta wojna". Bartel w wywiedzie ze "Światłem gwiazd" zdradziła, że przeprowadziła się ze Śląska na wyspę Wolin, gdzie mieszka w domu niedaleko plaży. - Czasem zakładam maskę i jadę do sklepu do Wolina albo do Międzyzdrojów. Oglądam filmy, maluję i szyję sukienki. Mam tutaj dużo materiałów, takich rzeczy z second-handów, które można ciąć. Właściwie ciągle brakuje mi czasu, bo cały czas coś robię - mówiła. Przed pandemią Bartel prowadziła własny program kabaretowy "Tok szok", jednak była zmuszona odwołać występy, od tego czasu zaszyła się w swoim domu i pozostaje bez pracy. Gwiazda przyznaje, że bardzo chciałaby wrócić do grania, jednak na razie jest to niemożliwe.  - Od zeszłego roku zagrałam w filmie, musicalu dokumentalnym o powstaniach śląskich, który jeszcze nie został wyemitowany, ponieważ nie było takiej możliwości. Oprócz tego latem miałam jedno spotkanie z publicznością, jak sytuacja z COVID-em nie była taka zła. Ale to wszystko - opowiedziała portalowi "Świat Gwiazd".

Mobilny punkt szczepień na pl bankowym w Warszawie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze