Pan Marian wynalazł eliksir młodości. Uwierzcie mi! Mam 60 lat

2014-02-28 3:00 DOMIN

Ci, którzy go widzą po raz pierwszy, nie chcą wierzyć oczom. I pytają, czy wynalazł eliksir młodości. Marian Laskowski z Malechowa (woj. zachodniopomorskie) ma 60 lat, ale nie wygląda na swoje lata.

- Dużo podróżuję w interesach, sam też organizuję największy na Wybrzeżu zlot pojazdów militarnych w Darłowie i przez to spotykam mnóstwo ludzi. Zawsze odejmują mi lat. Jak mówię, że stuknęła mi sześćdziesiątka, to łapią się za głowę - śmieje się pan Marian.

Zobacz: Trybson chce otworzyć siłownię! Chciałbyś "pakować" z gwiazdą Warsaw Shore? WIDEO

I nic dziwnego, bo panowie w tym wieku zwykle mają dobrze rozwinięty mięsień piwny. A on ma brzuch jak kulturysta.

Do tego pan Marian ma 190 cm wzrostu, 46 cm w bicepsie, 138 cm w klatce. Nie poddał się ani jednej operacji plastycznej, nie faszeruje się odżywkami dla siłaczy, za to systematyczne ćwiczy, regularnie je, uwielbia orzeźwiające i hartujące kąpiele w Bałtyku.

- Żyję aktywnie, obok obowiązków, mam pasje i przyjemności. Jedną z nich jest dbałość o kondycję. To moja recepta na młodość - dodaje pan Marian.

Marian Laskowski (60 l.):

- obwód bicepsu: 46 cm

- obwód klatki piersiowej: 138 cm

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze