gadżety erotyczne

i

Autor: Pixabay

PSYCHOTEST. Czy jesteś dobra w łóżku? Demon seksu, a może wstydliwa anielica?

2021-04-07 9:06

Seks to bez wątpienia jedno z najprzyjemniejszych doznań jakie może połączyć ludzi. Udane życie erotyczne jest jednym z podstawowych warunków szczęśliwego związku. Jedni bez seksu nie wyobrażają sobie nawet jednego dnia, inni zaś nie potrzebują takiej intensywności, dlatego też zgodność w łóżku to bardzo ważna sprawa. Sprawdź, czy jesteś demonem rozkoszy i rozpalasz do granic możliwości pożądanie w oczach twojego mężczyzny, czy raczej wolisz klasyczne łóżkowe igraszki i boisz się eksperymentować. Rozwiąż nasz psychotest i zobacz, czy kryje się w tobie seksualna bestia, a może wstydliwa anielica.

Wspólne łóżkowe igraszki to niezwykle ważny aspekt w związku. Udany seks może skutecznie rozładować negatywne napięcie i jeszcze bardziej was do siebie zbliżyć. Nawet psycholodzy podkreślają, że w związkach potrafimy dobierać się pod względem erotycznych preferencji. Natura tak nas stworzyła, że jedni są wprost urodzonymi kochankami, inni zaś w łóżku radzą sobie o wiele gorzej. Będąc w związku warto trochę eksperymentować i wsłuchiwać się w oczekiwania partnera, może się okaże, ze gadżety erotyczne i perwersyjne szepty w miejscach publicznych cię pociągają. Pamiętaj jednak, że nikt nie ma prawa cię do niczego zmuszać i sama wyznaczasz swoje granice. Weź udział w naszej zabawie, rozwiąż psychotest i sprawdź, czy drzemie w tobie erotyczny demon seksu, czy może wolisz jednak tradycyjne igraszki i niechętnie otwierasz się na eksperymenty.

Zobacz również: Horoskop miesięczny na kwiecień 2021. Co przygotował los dla znaków zodiaku w tym miesiącu?

PSYCHOTEST. Czy jesteś dobra w łóżku? Demon seksu, a może wstydliwa anielica?

Pytanie 1 z 9
Twoja wymarzona randka to?
Nowy mural na wrocławskim Nadodrzu.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE