Begonia to jeden z najpopularniejszych kwiatów balkonowych

i

Autor: Shutterstock Begonia to jeden z najpopularniejszych kwiatów balkonowych

Quiz online

Quiz. B jak bardzo ładne kwiatki. Najtrudniejszy test o kwiatach na literę B. Nawet kwiaciarze będą mieli problemy z kompletem punktów

2023-08-06 5:01

Quiz o kwiatach na literę B to zestaw pytań, z którymi nie poradzi sobie jedynie mistrz gry w „Państwa i Miasta”. Nasz najtrudniejszy test o kwiatach początkowo wydaje się łatwy, ale im dalej w las, tym bardziej ciemno. Niemniej, jeśli lubisz kwiaty i znasz ich właściwości, zastosowanie i doskonale wiesz, jak wyglądają, zdobędziesz komplet. Sprawdź, ile wiesz o kwiatach na literę B.

B jak bardzo ładne kwiatki to quiz, który przygotowaliśmy dla zabawy. Mamy nadzieję, że podczas rozwiązywania tego trudnego testu, dowiesz się czegoś nowego albo utwierdzisz się w przekonaniu, że wiedzę o kwiatach masz w małym palcu. Sprawdź, czy zdobędziesz 10 punktów na 10.

ZOBACZ TEŻ:

QUIZ. Pełen wyzwań test o kwiatach z PRL-u. Jeśli pamiętasz anginkę, to masz już jeden punkt

QUIZ o wiosennych kwiatach. Czy wiesz o nich wszystko? Na te pytania odpowiedź znają tylko wprawieni ogrodnicy. Podołasz?

Quiz. B jak bardzo ładne kwiatki. Najtrudniejszy test o kwiatach na literę B. Nawet kwiaciarze będą mieli problemy z kompletem punktów

Pytanie 1 z 10
Na zachętę coś łatwego. Kwiaty z legendy o dwóch braciach. Gdy kwitły wiosną na żółto, oznaczały spokój i radość, gdy na purpurowo były sygnałem, że drugi potrzebuje pomocy. Te kwiaty to:
Tańczące z promocjami 03.08.2023