Quiz matematyczny z matury 2024

i

Autor: Shutterstock

Matura 2024

QUIZ matematyczny z matury 2024. Czy zdałbyś maturę podstawową z matematyki? Licealiści rozwiążą te zadania bez problemu, a Ty zdobędziesz przynajmniej połowę punktów?

2024-05-15 6:18

Uważasz się za matematycznego mistrza i bez problemu dodajesz, odejmujesz, dzielisz ułamki? Wiesz jakie są wzory na pole prostokąta, a maturę z matematyki zdałbyś na 100 procent? Sprawdź się w naszym quizie matematycznym z matury 2024. Licealiści rozwiążą te zadania bez problemu, a Ty zdobędziesz przynajmniej połowę punktów?

Quiz matematyczny z matury 2024. Czy zdałbyś maturę podstawową z matematyki?

Matura 2024 z matematyki na poziomie podstawowym już za nami. Dla wielu osób ten egzamin z przedmiotu ścisłego to ogrom stresu. Niektórzy z nas pamiętają dzień swojej matury z matematyki do dziś. Ale czy teraz poradziłbyś sobie z zadaniami z matury 2024 z matematyki na poziomie podstawowym? Okazuje się, że o ile dla uczniów szkół średnich te zadania to bułka z masłem, o tyle dla dorosłych, którzy nie mają na co dzień do czynienia z takimi obliczeniami, rozwiązanie niektórych zadań może być sporym wyzwaniem. A czy Ty uważasz się za matematycznego mistrza i bez najmniejszego problemu poradzisz sobie z wybranymi zadaniami maturalnymi z matematyki? Sprawdź się w naszym quizie matematycznym z matury 2024. Samo zdobycie choćby połowy punktów zasługuje na uznanie.

Quiz matematyczny z matury 2024 znajdziesz poniżej: 

QUIZ matematyczny. Czy zdałbyś maturę podstawową z matematyki?

Pytanie 1 z 10
Wybierz właściwą odpowiedź do zadania:
Quiz matematyczny z matury 2024
Tańczące z promocjami 09.05.2024

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki