Samoopalacz - jak go stosować. Proste sposoby na piękną opaleniznę bez plam

2021-06-21 7:21
Opalanie
Autor: East News

Brązowa, promienna skóra to latem marzenie wielu osób. Niestety, wielogodzinne opalanie się na słońcu nie służy naszej skórze i może nawet mieć niebezpieczne konsekwencje w przyszłości. Na szczęście z pomocą przychodzi rynek kosmetyczny i coraz popularniejsze samoopalacze. Wiele osób jednak nie wie, jak je stosować i obawia się nieestetycznych plam i zacieków na skórze. To niepotrzebne, odpowiednio zaaplikowany samoopalacz stworzy na skórze delikatną opaleniznę. Sprawdź nasze sposoby, by bezpiecznie stosować samoopalacz - równomierna opalenizna, bez plam.

Jak stosować samoopalacz?

Samoopalacz to doskonała alternatywa dla naturalnej opalenizny. Dzisiaj coraz więcej mówi się o negatywnym wpływie promieni słonecznych na naszą skórę, długotrwałe opalanie się sprawia, że cera szybciej się starzeje, dodatkowo to właśnie długie godziny spędzone na słońcu bez odpowiedniej ochrony wymieniane są jako jedna z głównych przyczyn raka skóry. Jednak promienna i brązowa skóra latem jest nadal niezwykle pożądanie i wiele osób zastanawia się jak osiągnąć efekt opalenizny bez konieczności wystawiania skóry na działanie promieni słonecznych. Odpowiedzią na to zapytanie może być samoopalacz. To doskonała alternatywa klasycznego opalania się. Wiele osób obawia się stosować samoopalacz, boją się one, że na skórze powstaną nieestetyczne plamy i smugi. Stosowanie samoopalacza jest bardzo proste, choć należy pamiętać o kilku zasadach. Przede wszystkim stosuj samoopalacz na oczyszczoną skórę, warto wcześniej zrobić peeling, dzięki temu kosmetyk bardziej równomiernie się rozłoży i lepiej wchłonie. Zawsze aplikuj samoopalacz w specjalnej rękawicy, by nie pobrudzić sobie rąk. Nanieś na skórę niewielką ilość produktu i rozsmaruj go okrężnymi ruchami. Uważaj na te miejsca na ciele, które naturalnie trudniej się opalają, jak wewnętrzna strona rąk, czy pod kolanami. Po aplikacji samoopalacza poczekaj, aż preparat dobrze się wchłonie. Powtarzaj taki zabieg raz na kilka dni, dzięki temu uzyskasz delikatną opaleniznę, bez zbyt mocnego efektu. 

Strzelanina na Targówku. Aktorzy z bronią w ręku!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE