Schudła 30 kg, jedząc hamburgery i pizzę! Zdradza sekret swojej figury

2019-09-17 14:51 katk
Schudła 30 kg po ciąży, jedząc hamburgery i pizzę! Zdradza sekret swojej figury
Autor: Instagram/ beckscross_sw

Ta młoda mama przeszła oszałamiającą metamorfozę! Po ciąży schudła aż 30 kg, mimo że jadła pizzę i hamburgery. Teraz dzieli się swoim przepisem na perfekcyjne ciało w mediach społecznościowych. Okazało się, że 23-letnia Becky zmieniła w swoim żywieniu jedną rzecz, a efekty widać gołym okiem.

23-letnia Becky niedawno została mamą. Kobieta zasłynęła na Instagramie z niesamowitej przemiany. Do niedawna ważyła 100 kg i nosiła rozmiar 44. Teraz cieszy się szczupłą sylwetką. Schudła aż 30 kg , choć nie zrezygnowała z ulubionych potraw. Jak tego dokonała? Becky zdradziła, że kluczem do sukcesu okazało się samodzielne przygotowywanie posiłków. Kobieta przestała stołować się na mieście i zaczęła sama gotować. W ten sposób ograniczyła kaloryczność dań, a nadprogramowe kilogram,y same zaczęły znikać. Teraz motywuje inne kobiety, które zmagają się z nadwagą do walki o lepszą figurę. Jak przekonuje 23-latka, najważniejsze zmiany dotyczą niekoniecznie jej wyglądu, ale umysłu - teraz jest bardziej pewna siebie i dobrze czuje się we własnym ciele. Dodatkowym plusem przygotowywania posiłków w domu jest to, że są one tańsze niż jedzenie na wynos.

Wyświetl ten post na Instagramie.
FACE TO FACE FRIDAY🌸 I still can’t believe that is me in the picture on the left! There is 5 stone difference in these pictures- in the left I’m 14st 7lbs ➡️ 9 stone 7lbs in the right! I weighed 11 stone 10lbs at the most during my pregnancy and I am now 100% back on plan and today is my first weigh in back at group since I rejoined last week🙈 I’ve been on/off plan since having Dexter but it’s been so hard! He’s now nearly 5 months old so it’s time to get that last stone off to get back to my weight in the right picture🙌🏼 Don’t get me wrong I don’t think my tummy will look like that anytime soon, I just want my clothes to fit a bit nicer and I feel so much happier healthy💗 —————————————————————————————————————————————————————— #slimmingworld #slimmingworlduk #sw #swuk #swfood #slimmingworldfollowers #foodie #slimmingworldsupport #slimmingworldfood #foodoptimising #slimmingworldmafia #weightlossjourney #healthy #slimming #motivation #slimmingworldmeals #weightloss #foodblog #slimmingworlddiary #slimmingworldfamily #slimmingworldfriends #weightlossmotivation #slimmingworldlife #slimmingworldjourney #slimmingworldinsta #mumblog #transformationtuesday #transformation #mumlife #weightlosstransformation Post udostępniony przez 𝚋𝚎𝚌𝚔𝚜 💗 𝚜𝚕𝚒𝚖𝚖𝚒𝚗𝚐𝚠𝚘𝚛𝚕𝚍 𝚏𝚘𝚘𝚍𝚒𝚎 (@beckscross_sw)
Najnowsze