Sukcesja sezon 4. Kiedy premiera?

i

Autor: materiały prasowe HBO Max Sukcesja sezon 4. Kiedy premiera?

Filmy i seriale

Sukcesja sezon 4. Premiera zbliża się wielkimi krokami. Wiemy o czym będzie kolejny sezon intryg w rodzinie Royów

2023-01-30 15:58

Długo wyczekiwana premiera serialu „Sukcesja” zbliża się wielkimi krokami. HBO Max podało datę i wyjawiło kilka interesujących faktów dotyczących kolejnych odcinków i konfliktu w rodzinie Royów. Sprawdź, kiedy będzie można obejrzeć 4. sezon „Sukcesji” oraz kto pojawi się w obsadzie serialu.

Na tę informację czekali fani intryg uknutych przez członków rodziny Royów. Serial „Sukcesja” wraca. W marcu będzie można obejrzeć 4 sezon. Producenci pokazali zwiastun i zdradzili kilka informacji dotyczących tego, co wydarzy się w kolejnych odcinkach.

Sukcesja 4. Sezon. Kiedy premiera i gdzie oglądać?

„Sukcesja” to serial opowiadający historię rodziny Roy’ów, czyli Logana Roy’a oraz czworga jego dorosłych dzieci, do których należy firma Waystar Royco – jedna z największych korporacji mediowych na świecie. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku i przybliża widzom losy i rozterki, z którymi muszą się zmierzyć członkowie tej wpływowej rodziny. Serial jest naszpikowany intrygami, a każdy bohater chce ugrać dla siebie jak najwięcej. Premiera 4. sezonu już 27 marca. Serial będzie można oglądać na HBO Max.

Sukcesja 4. sezon – zwiastun. O czym będą kolejne odcinki serialu?

Do sieci trafił już zwiastun 4. sezonu „Seukcesji”. Wynika z niego, że kolejnych odcinkach będziemy świadkami nowych intryg uknutych przez dzieci Logana Roy’a. Teraz waży się ich przyszłość, bo starzejący się ojciec, będący także głową firmy, zaczyna wycofywać się z działalności. Napięcia i tarcia rodzinne wzmagają się, gdy na imprezie urodzinowej Logana dochodzi do kłótni i zaczyna się walka o władzę – między ojcem a synem, a także między samym rodzeństwem.

Sukcesja 4. sezon - obsada

W 4. sezonie serialu "Sukcesja" nie zabraknie aktorów znanych z poprzednich serii ale także nowych twarzy. Na ekranie pojawią się : Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook, Kieran Culkin, Alan Ruck, Matthew Macfadyen, Nicholas Braun, J. Smith-Cameron, Peter Friedman, David Rasche, Fisher Stevens, Hiam Abbass, Justine Lupe, Dagmara Domińczyk, Arian Moayed, Scott Nicholson, Zoë Winters, Annabelle Dexter-Jones, Juliana Canfield, and Jeannie Berlin. Additional cast includes Alexander Skarsgård, Cherry Jones, Hope Davis, Justin Kirk, and Stephen Root. Powrócą również: Harriet Walter (Lady Caroline Collingwood), James Cromwell (Ewan Roy), Natalie Gold (Rava Roy), Caitlin Fitzgerald (Tabitha), Ashley Zukerman (Nate Sofrelli), Larry Pine (Sandy Furness), Mark-Linn Baker (Maxim Pierce), and Pip Torrens (Peter Munion). Do obsady w 4. sezonie dołączą: Annabeth Gish, Adam Godley, Eili Harboe, and Jóhannes Haukur Jóhannesson.

ZOBACZ TEŻ: Wednesday 2 sezon. Trzymajcie się warkoczy, panna Addams wraca na Netflix. Sprawdź, co zamierza

Sonda
Któremu bohaterowi kibicujesz w 4. sezonie "Sukcesji"?
Oto najpiękniejszy budynek wielorodzinny w Polsce. To nie żart. Wrocławianie przecierają oczy ze zdumienia

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają