Świece

i

Autor: serwis prasowy marki Home & Gift

Jak je zrobić samemu w domu?

Świeczki zapachowe dodadzą klimatu jesiennym wieczorom.

2022-10-12 13:49

Jesień to doskonały czas, by z gorącą herbatą w kubku otulić się kocem i czytać książki. Ten czas warto umilić sobie ciepłym światłem i przyjemnym aromatem świec. Na rynku pojawiają się świece tworzone z naturalnych składników, z drewnianymi knotami,które wydają dźwięk palonego w kominku drewna.

Po lecie przepełnionym zapachem kwiatów, świeżo skoszonej trawy, morza, egzotycznych owoców czas na zmianę klimatu. Jesień pachnie jabłkiem, cynamonem,dynią, goździkami, drewnem,migdałami. I takie właśnie inspiracje widać, gdy przegląda się świeczki zapachowe jesienne na markoweswiece.pl.

Świeczki na jesień

Oczywiście zapachy są bardzo różnorodne tak jak i formy, ale bez problemu można wybrać idealną kompozycję. Często też świeczki na jesień już w samej nazwie wskazują, że to właśnie ta pora roku jest dla nich doskonała. To czas spędzony na spacerze wśród opadających kolorowych liści. To wieczór przy kominku i pachnącej przyprawami kawie. To też jedzenie, które wypełnia jesienne świeczki słodkimi nutami jabłek, dyni, cynamonu. Jest zdecydowanie bardziej słodko i intensywnie. Jesienne zapachy świec są bowiem bogate i rewelacyjnie oddziałują na zmysły. Tym samym można się zanurzyć w prawdziwej przyjemności, a cała przestrzeń nabiera klimatu i elegancji. Poza tym wprowadza się ciepło w najpiękniejszym wydaniu. Zobacz, które świeczki zapachowe jesienne będą doskonałe dla Ciebie lub też poszukaj idealnej propozycji dla kogoś bliskiego na nadchodzące miesiące.

Zapach dyni

Dynia to jeden z symboli jesieni. Dlatego trudno wyobrazić sobie tę porę roku bez dyniowych ciasteczek, czy dekoracji. Jednym z takich elementów dekoracyjnych jest świeczka o zapachu dyni. Świetnie sprawdza się podczas Halloween, ale nie tylko. Pumpkin Praline to jedna ze świec, która zachwyca unikalnym połączeniem aromatu dojrzałej dyni, gałki muszkatołowej, syropu klonowego oraz imbiru. Oprócz tego, że wypełni Twój salon jesiennym zapachem, pomoże stworzyć wyjątkowy nastrój, dzięki drewnianym knotom. Zostały one zaprojektowane tak, aby podczas palenia, świeczka wydawała dźwięk palonego w kominku drewna. 

Marsz Różowej Wstążki w Szczecinie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany