Jak szybko zapuścić włosy - sposoby na piękną długą fryzurę

i

Autor: Getty images Jak szybko zapuścić włosy - sposoby na piękną długą fryzurę

Ta kobieta ma najpiękniejsze włosy? Inne tylko jej zazdroszczą

2021-09-29 8:29

Lśniące, długie i zdrowe włosy są marzeniem niejednej kobiety. Instagram to prawdziwa studnia inspiracji jeżeli chodzi o idealnie uczesania i modne fryzury. Znajdziemy tam influencerki, które publikują zdjęcia prezentujące najlepsze fryzury. Jedną z takich internetowych celebrytek jest Irina Zeiser, która została okrzyknięta posiadaczką najpiękniejszych włosów na Instagramie. Jej fryzury robię wrażenie, że niejedna kobieta może pozazdrościć.

Ta kobieta ma najpiękniejsze włosy na świecie?

Długie włosy często wymagają czasochłonnej pielęgnacji i regularnych wizyt u fryzjera, a jednak przyjęło się, że to właśnie takie kosmetyki są symbolem kobiecości. Wie o tym doskonale Irina Zeiser, która na swoim profilu Instagramie zgromadziła już blisko 115 tysięcy obserwatorów, którzy zakochali się we włosach dziewczyny. Irinę Zeiser na Instagramie znajdziemy pod nazwą - larinabeuty. Dziewczyna regularnie publikuje zdjęcia wytwornych i skomplikowanych fryzur, które wyglądają zjawiskowo i budzą zachwyt. Modelka często stawia na spektakularne upięcie, luźne warkocze czy pełnie objętości kucyki. Trzeba przyznać, że fryzury te robią wrażenie i ciężko przejść obok nich obojętnie. Zobacz naszą galerię i przekonaj się sam. 

Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, jaki jest wiek twojej duszy.

QUIZ. Sprawdź wiek swojej duszy i umysłu

Pytanie 1 z 10
Jak lubisz spędzać czas wolny?
Raport z anteny 28.09, godz.10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany