300 plus - wyprawka szkolna. Wyszukiwarka wniosków. Jak sprawdzić status wniosku?

i

Autor: Pixabay 300 plus - wyprawka szkolna. Wyszukiwarka wniosków. Jak sprawdzić status wniosku?

Promocje w Lidlu

Takiej promocji Lidla się nikt nie spodziewał! Wyprawka szkolna za darmo. Rozdają przybory szkolne i plecaki

2022-08-19 8:29

Wielkie promocje w Lidlu. Wielkimi krokami zbliża się 1 września 2022, a wraz z nim początek nowego roku szkolnego. Już teraz rodzicie dzieci w wieku szkolnym rozpoczęli wielkie zakupy i kompletowanie wyprawki szkolnej, a ta jak wiemy potrafi kosztować fortunę. W sklepach sieci Lidl trwa wielka promocja na artykuły szkolne, już teraz kupisz je 20 proc. taniej, a to nie wszystko. Od poniedziałku 22 sierpnie w Lidlu czeka wielka promocje, podczas które niektóre artykuły do wyprawki szkolnej dostaniesz za darmo. Zobacz, jak skorzystać z promocji.

Wielka promocja Lidla na artykuły szkolne! Część z nich dostaniesz za darmo

Takiej promocji w Lidlu jeszcze nie było! Już od czwartku 18 sierpnia ruszyła wielka wyprzedaż tornistrów i artykułów szkolnych w Lidlu. Do soboty 20 sierpnia, wszystkie produkty z tego asortymentu można kupić w niższej cenie – rabat wynosi aż 20 proc.! To jednak nie koniec. Z kolei od poniedziałku 22 sierpnia do środy 24 sierpnia wszystkie artykuły piśmiennicze, szkolne i plecaki, będzie można kupić w specjalnej promocji 6 + 6 gratis.

Zobacz także: Piórnik w tym kolorze sprawia, że nauka sama wchodzi do głowy. Wpływa na koncentrację i szybsze zapamiętywanie

Promocja na wyprawkę szkolną. Jak z niej skorzystać?

Trwająca od czwartku 18 sierpnia do soboty 20 sierpnia wyprzedaż obejmie plecaki i tornistry szkolne – do każdego z nich przy kasie zostanie doliczony rabat w wysokości 20 proc. Z kolei dla osób, które chciałyby od razu skompletować całą szkolną wyprawkę, sieć Lidl Polska przygotowała specjalną ofertę – od poniedziałku 22 sierpnia do środy 24 sierpnia, przy zakupie 12 artykułów, 6 z nich klienci otrzymają za darmo! Produkty można dowolnie miksować. Rabat doliczany jest do zakupu maksymalnie 24 sztuk.

Sonda
Kompletujesz już wyprawkę szkolną?
Tańczące z Promocjami 18.08.22
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE