Te imiona mają najinteligentniejsze dzieci [IMIONA DLA DZIEWCZYNKI]

2019-11-12 11:47 katk
IMIONA DLA DZIEWCZYNEK
Autor: East News

Wybór imienia dla dziewczynki to wyzwanie każdego przyszłego rodzica. W końcu jest ono nadawane na całe życie, dlatego chcemy, aby było wyjątkowe. Naukowcy podpowiadają, jakie imiona noszą najmądrzejsze dzieci. Oto 10 propozycji imion dla dziewczynki.

Imiona dla dziewczynki. Zastanawiasz się, jakie nadać swojej córce? Bez obaw - przed takim dylematem staje większość par, które zobaczą na teście ciążowym dwie kreski. Imiona dla dziewczynki - wybór jest naprawdę duży. Zapewne każdy przyszły rodzic pragnie, aby nadać swojej córce oryginalne imię. Naukowcy z Wielkiej Brytanii z kolei zajęli się tematem imion żeńskich i sprawdzili, jakie najczęściej noszą osoby wybitnie inteligentne. Na podstawie zgromadzonych danych stworzono ranking najmądrzejszych dzieci. Jeśli pragniesz, aby twoja córka miała pomyślną przyszłość, koniecznie wybierz dla niej imię z listy poniżej. W końcu wybitnie mądry potomek to powód do dumy.

Imiona dla dziewczynki:

  1. Maria
  2. Elżbieta
  3. Anna
  4. Małgorzata
  5. Zuzanna
  6. Ruta
  7. Alicja
  8. Dorota
  9. Ewa
  10. Sara.

Twoje dziecko kicha i ma katar, choć nie jest chore? To może być alergia na kurz. Posłuchaj i dowiedz się, jak ją rozpoznać:

Mały alergik: alergia na kurz. Posłuchaj, jak ją rozpoznać. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami