To 4 najfajniejsze prezenty na Dzień Dziecka dla wnuków. Gdzie kupić te zabawki?

2022-05-24 11:15
 z okazji Dnia Dziecka
Autor: Shutterstock z okazji Dnia Dziecka

Prezenty na Dzień Dziecka wręczamy wszystkim maluchom już za kilka dni. To 1 czerwca obchodzimy święto wszystkich dzieci. Nie wiesz, jaki prezent na Dzień Dziecka kupić swojemu wnukowi i wnuczce? Sprawdź u nas, czym najchętniej bawią się obecnie maluchy. Wybraliśmy 4 najfajniejsze prezenty na Dzień Dziecka dla wnuków. To właśnie o nich marzą ci najmłodsi. Podpowiadamy, gdzie można je kupić.

Masz wnuki i chciałabyś kupić im prezent na Dzień Dziecka, jednak nie wiesz co wybrać? Obecnie wybór zabawek dla dzieci jest ogromny, ale to wcale nie ułatwia zadania, a wręcz je utrudnia. Czym najchętniej bawią się dzieci? Prezent na Dzień Dziecka wcale nie musi kosztować fortunę. Czasem prosta zabawka lub książka ucieszy malucha znacznie bardziej niż drogi podarunek. Prezent na Dzień Dziecka dla wnuka i wnuczki - co zatem wybrać? Przedstawiamy cztery najfajniejsze prezenty na Dzień Dziecka, które sprawią radość każdemu dziecku, bez względu na wiek. Aby ułatwić zadanie wszystkim babciom i dziadkom, podpowiadamy także, gdzie można je kupić.

  • Książka - dla dzieci do ok. 4 roku życia mogą być to książki trenujące mowę. Dla starszych - opowiadania o ulubionych bohaterach z bajek. Szeroki wybór znajdziecie w księgarniach empik, Świat Książki.
  • Zabawki do piasku - te doskonale sprawdzą się podczas wakacji i zabaw na placu zabaw. Szeroki wybór znajdziecie w sklepach Pepco.
  • Bilet do kina lub salę zabaw - do kina z chęcią na pewno pójdą starszaki zaś na salę zabaw ci młodsi.
  • Puzzle - dla najmłodszych idealnym wyborem będą puzzle z Czuczu, a dla starszych dzieci te z większą ilością elementów. Kupicie je w empiku, Pepco, Rossmann.
Sonda
Co dajesz w prezencie na Dzień Dziecka?
Jakie zabawki są bezpieczne dla dziecka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE