zdrada

i

Autor: East News

To NAJPRZYSTOJNIEJSZY mężczyzna na świecie! Kobiety cały czas go podrywają

2021-03-09 8:45

Ten mężczyzna zdecydowanie może uchodzić na najseksowniejszego na świecie. Jest niezwykle męski i sprawia, że kobietom miękną nogi i marzą jedynie o tym, by znaleźć się blisko niego. Proponowano mu nawet rolę Christiana Greya w dramacie erotycznym "Pięćdziesiąt twarzy Greya" jednak odmówił. W mediach społecznościowych śledzi go ponad 1 mln internautów, z czego zdecydowania większość to zauroczone nim panie, jednak niestety, na tym przystojniaki to nie robi wrażenia. Jest on w szczęśliwym związku, a w 2018 roku został ojcem. Jaki sekret jego urody?

Mówi się, że ideały nie istnieją, patrząc jednak na zdjęcia tego mężczyzny można w to zwątpić. David Gandy  to brytyjski model, w którego urodzie zakochały się tysiące kobiet. Posiada on nie tylko rewelacyjne ciało i umięśnioną klatę ale również zniewalający, łobuzerski uśmiech. Gandy jest wziętym modelem, dzięki czemu możemy podziwiać jego wdzięki na wielu okładkach magazynów branżowych. Wystąpił między innymi  w 'Vanity Fair”, „Men’s Fitness” czy  „Elle Men”. David Gandy udowadnia również, że poza boski ciałem posiada również interesującą osobowość i niebanalne zainteresowania. W 2013 we Włoszech wziął udział w historycznym wyścigu Mille Miglia z Brescia do Rzymu i z powrotem. Niestety już na początku wyścigu był "zepchnięty z drogi przez konkurenta". Proponowano mu również rolę Christiana Greya w "Pięćdziesiąt twarzach Greya" jednak model odmówił. Dla wszystkich zakochanych w nim osób jest i zła wiadomość, David Gandy od lat jest w związki z Stephanie Mendoros, para w 2018 powitała na świecie syna. 

Książe Harry: widziałem jak historia mojej matki się powtarza. Wywiad u Oprah Winfrey
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE