To właśnie o takim mężczyźnie MARZĄ kobiety: Władza, tatuaże i ...

2020-05-29 14:28 katk
mężczyzna
Autor: East News

O jakim mężczyźnie marzą kobiety? Czy można określić jeden ideał mężczyzny? Okazuje się, że facet, który posiada te cechy wyglądu i charakteru jest dla kobiet naprawdę atrakcyjnym materiałem na partnera. Chodzi między innymi o zarost, ale też tatuaże. Co jeszcze pociąga kobiety?

Dlaczego jedni panowie cieszą się większym powodzeniem u kobiet niż inni? Czym kierują się kobiety, określając swój ideał mężczyzny? Okazuje się, że są pewne cechy zarówno wyglądu, jak i charakteru, które sprawiają, że dany facet staje się w naszych oczach doskonałym kandydatem na partnera. Psycholog Bogusław Pawłowski dla portalu FOCUS.pl wymienił dziewięć cech, wymarzonego mężczyzny większości kobiet.

  1. Wysoki wzrost - to udowodnione naukowo, że panowie mierzący 180 cm zarabiają więcej, odnoszą większy sukces reprodukcyjny i społeczny, a także są zdrowsi.
  2. Zapach - dla kobiet pociągający są mężczyźni, których woń najmniej przypomina ich własną.
  3. Muskularny tors - ramiona są szerokie w stosunku do bioder, a sylwetka przybiera kształt litery V.
  4. Zarost, który podkreśla męskie rysy twarzy. Najlepiej, aby był 10-dniowy.
  5. Niski głos - Kobiety oceniają mężczyzn o niższym głosie jako zdrowszych, bardziej męskich, bardziej dominujących fizycznie i społecznie" – twierdzi psycholog Susan Hughes.
  6. Tatuaże i kolczyki - kobiety uważają, że mężczyzna z tatuażem i kolczykami ma dobre geny, zdrowie, odwagę i odporność na ból.
  7. Poczucie humoru - zdaniem badaczy poczucie humoru jest jedną z dwóch najważniejszych cech osobowości mężczyzny, które motywują kobiety do uprawiania seksu.
  8. Pewność siebie - facet, który zna swoją wartość, daje kobiecie poczucie bezpieczeństwa.
  9. Władza - oznacza wysoki status społeczny i zamożność, czyli cechy pożądane przez panie.
Najnowsze