Torebki, które wyglądają jak z kreskówki! Hit czt kit?

2015-03-16 14:00

Oryginalne torebki damskie pojawiły się w ofercie marki JumpFromPaper. Takich toreb z pewnością jeszcze nie widziałaś! Wyglądają tak, jakby zostały narysowane na potrzeby kreskówki. Patrząc na zdjęcia z lookbooka JumpFromPaper, ciężko uwierzyć, że torebki są w ogóle prawdziwe! W kolekcji torebek jak z kreskówki można znaleźć też plecaki i portfele. Takie torebki to hit czy kit?

Nie da się ukryć, że nowe kolekcje znanych marek odzieżowych, obuwniczych czy tych, które stawiają głównie na dodatki nie wyróżnia się niczym szczególnym. Co sezon projektanci właściwie oferują nam podobne produkty. Jednak wreszcie jest coś, co może zachwycić wszystkie miłośniczki oryginalności! Mowa o kolekcji marki JumpFromPaper, która oferuje torebki, plecaki, nerki i portfele, które wyglądają jak z kreskówki! Patrząc na zdjęcia z lookbooka marki, ciężko w ogóle uwierzyć, że te torebki są prawdziwe i nie zostały domalowane do rąk modelek! Trzeba przyznać, że nigdy wcześniej nie widzieliśmy bardziej oryginalnych dodatków. Oferta marki JumpFromPaper przebija nawet projekty Jeremy'ego Scotta dla Moschino. Torebki oczywiście do tanich nie należą. Zapłacimy za nie od 499 zł. Możecie je kupić w sklepie internetowym bepicky.pl.

Rysunkowe torebki JumpFromPaper z pewnością pozwoliłby ci się wyróżnić z tłumu. Idealnie pasowałyby do skromnych i klasycznych ubrań. Mogłabyś je nosić na imprezy czy do pracy. Zobacz w galerii zdjęcia torebek rysunkowych z kolekcji JumpFromPaper. Która z nich najbardziej Ci się podoba? Którą chciałabyś mieć w swojej szafie i do czego byś ją dobrała? A może uważasz, że torebki jak z kreskówki to obciachowy kit?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany