Wakacje dla psa

i

Autor: Materiały prasowe Wakacje dla psa

Opieka na zwierzęciem

Twój zwierzak też zasługuje na urlop. Wyjątkowe wakacje dla czworonoga!

2022-07-29 16:52

Wakacje dla człowieka to czas beztroskich wycieczek i odpoczynku. Dla zwierząt często jednak wiążą się ze stresem związanym z podróżą czy nagłą zmianą otoczenia. Ale nie musi tak być! Z miłości do czworonogów Super Prezenty wprowadzają dedykowaną ofertę voucherów, dzięki którym ukochane zwierzęta również będą mogły czerpać radość z lata, a ich właściciele odzyskają spokój i relaks na letnich wyjazdach.

All inclusive na czterech łapach

Szykuje się dłuższa podróż, a znajomi zastanawiają się jak w tym czasie zadbać o ukochanego pupila? On też może przeżyć najfajniejsze wakacje swojego życia! By zapewnić czworonogowi spokój i mnóstwo dobrej zabawy, a jego właścicielowi gwarancję najwyższej jakości opieki, warto podarować im Voucher na całodobową opiekę nad psem lub kotem.

Każdy dostępny petsitter zobowiązany jest do odbycia odpowiednich szkoleń. Dzięki temu otrzymujemy gwarancję tego, że pupilowi zostanie zapewniona profesjonalna opieka. By zwierzak mógł przyzwyczaić się do tymczasowego opiekuna, na początku współpracy organizowane jest krótkie, zapoznawcze spotkanie. Dostępne są dwa warianty całodobowej opieki – w domu petsittera lub czworonoga i jego właściciela. Jeśli więc zwierzę najlepiej czuje się u siebie – można zapewnić mu całkowity komfort. Wykwalifikowani opiekunowie nie tylko czuwają nad czworonogami, zapewniają im również zabawę, długie spacery i regularne posiłki. Co więcej, by zwiększyć komfort właściciela, sporządzają szczegółowe raporty z przebiegu opieki wraz z aktualnymi zdjęciami.

Zobacz także: Kolory ubrań dla znaków zodiaku. Tak się ubieraj, a przyciągniesz do siebie szczęście i miłość

Spacerowy raj

Znajdzie się też opcja idealna dla tych zapracowanych. Super Prezenty wiedzą, jak psy kochają ruch. Jednak praca ich właścicieli często uniemożliwia aż tak częste wyprowadzanie. Dla wielu ludzi stanowi to zmartwienie. By umilić czworonogom czekanie i odciążyć opiekunów, warto podarować im Vouchery na wyprowadzanie psów. Dostarczą one zwierzętom niezbędnego ruchu, a co ważniejsze radości oraz sprawią, że ich właściciele będą mogli spokojnie zająć się pracą.

Vouchery obowiązują na terenie Warszawy, Krakowa, Łodzi i Gdańska. Wejdź na stronę www.superprezenty.pl i podaruj znajomym oraz ich pupilom wyjątkowe wakacje!

Źródło: materiały prasowe 

Wakacje dla psa

i

Autor: Materiały prasowe Wakacje dla psa
Tańczące z Promocjami 29.07

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki