LIDL handel promocja

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS LIDL handel promocja

W niedzielę handlową, 29 stycznia marsz do Lidla po gadżety WOŚP

2023-01-29 14:51

Wyścig o zwycięstwo trwa! Już w niedzielę 31. Finał WOŚP. Aby każdy mógł przyłączyć się do zbiórki i okazać wielkie serce, w ostatnie dni Lidl Polska obniża ceny gadżetów z serduszkiem. Klienci kupią je nawet do 40% taniej.

Lista produktów wraz z ceną znajduje się na stronie Lidla.  Cały zysk uzyskany ze sprzedaży gadżetów zostanie przekazany na cele tegorocznego Wielkiego Finału. 

To jednak nie wszystko. Lidl Polska wspiera działania Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już od 14 lat. Dotychczas sieć wraz z klientami i pracownikami przekazała na rzecz Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponad 39 mln zł. Obecnie w sklepach sieci organizowana jest specjalna zbiórka środków oraz sprzedaż wyjątkowych gadżetów WOŚP, z których zysk zostanie przeznaczony na realizację celu 31. Finału WOŚP, czyli walkę z sepsą i zakup nowoczesnego wyposażenia dla laboratoriów mikrobiologicznych w całym kraju.

Zobacz także: Moda na sezon wiosna/lato 2023. Daj się porwać marzeniu o piaszczystej plaży

Na platformie Allegro.pl znajdują się również trzy aukcje charytatywne, na których licytować można:

  • gratkę dla fanów e-sportu – koszulkę z autografami gamerów legendarnej „Złotej Piątki.”
  • T-shirt został podpisany przez grono graczy i influencerów, którzy w ramach kampanii Lidl Polska „Szkoły Pełne Talentów” wzięli udział w turnieju Talenciaki Wingman Cup: Izaka, Leha, Luq’a, PashaBicepsa, Neo, Byali’go, Micha oraz SNAX’a;
  • dzień na planie zdjęciowym Kuchni Lidla przy udziale Karola Okrasy;
  • podwójne zaproszenie na wyjątkową kolację w restauracji „Platter by Karol Okrasa” w Warszawie. Zwycięzca będzie miał okazję skosztować potraw ze specjalnie skomponowanego menu!

Aukcje trwają do 31 stycznia. 

LIDL WOŚP

i

Autor: Materiały prasowe LIDL WOŚP
LIDL WOŚP

i

Autor: Materiały prasowe LIDL WOŚP
Oto najpiękniejszy budynek wielorodzinny w Polsce. To nie żart. Wrocławianie przecierają oczy ze zdumienia
Nasi Partnerzy polecają