WOŚP 2020. Wyjątkowa akcja Mamy Ginekolog! Zebrała TRZY MILIONY złotych na WOŚP

2020-01-12 23:00 katk
WOŚP 2020. Wyjątkowa akcja Mamy Ginekolog! Influancerka zebrała ponad MILION na WOŚP
Autor: Instagram/ mamaginekolog

WOŚP 2020 jest wspierane przez Mamę Ginekolog już kolejny raz. Jej zeszłoroczna akcja zakończyła się niebywałym sukcesem - na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wpłynęło ponad 1,2 miliona złotych. Wiele wskazuje na to, że w tym roku zostanie pobity rekord. Polska influancerka dochody ze sprzedaży swoich e-booków przeznaczy na WOŚP 2020.

Mama Ginekolog to jedna z najpopularniejszych polskich influancerek na Instagramie. Przekazuje swoim fanom nie tylko wiedzą medyczną, ale prowadzi także swój sklep, pisze książki i jest mamą dwóch chłopców. W zeszłym roku Nicole Sochacki-Wójcicka zebrała ponad 1,2 miliona złotych na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – sprzedając swoje e-booki. W tym roku podczas 28. Finału WOŚP postanowiła powtórzyć swój sukces, a nawet pobić rekord. I Tak się stało. Ok. 22:30 poinformowała, że zebrała 3 miliony złotych!

W tym roku influancerka sprzedaje swoje e-booki: #Instaserial o Gotowaniu, #Instaserial o Gotowaniu – Dokładka, #Instaserial o Miłości oraz #Instaserial o Ślubie, które są dostępne w oficjalnym sklepie internetowym Mamy Ginekolog, a dochody z ich sprzedaży zostaną przekazane na konto WOŚP 2020. Powiązana z WOŚP 2020 akcja potrwa do 12 stycznia.

Najnowsze