rodzina

i

Autor: pixabay.pl

Wybierz najlepszy produkt i wygraj nagrody!

2023-07-01 19:35

Organizacja pozarządowa Marine Stewardship Council (MSC), działająca na rzecz zrównoważonego rybołówstwa, organizuje plebiscyt, w którym konsumenci poprzez głosowanie wybiorą „Najlepszy Produkt MSC 2023”. Na osoby, które oddadzą swój głos czeka również konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Niebieski certyfikat MSC pojawia się wyłącznie na produktach z dzikich ryb lub owoców morza, które pochodzącą ze zrównoważonych połowów, czyli spełniających rygorystyczny Standard Zrównoważonego Rybołówstwa MSC, opierający się na najnowszej dostępniej wiedzy naukowej.

Głosowanie na „Najlepszy Produkt MSC 2023” zostanie przeprowadzone na stronie internetowej www.msc.org/pl/plebiscyt w dniach od 19 czerwca do 31 lipca 2023 r. Każdy, kto odda swój głos, otrzyma e-book z przepisami na pyszne dania z ryb i owoców morza ze zrównoważonych połowów. Dodatkowo konsumenci będą mogli wziąć udział w konkursie. Wystarczy, że odpowiedzą na pytanie „Dlaczego sięgasz po produkty z certyfikatem MSC?”. Do wygrania są atrakcyjne nagrody – co tydzień plecaki z upcyklingu, a dla zwycięzcy, którego odpowiedź zostanie wybrana jako najlepsza – rower elektryczny marki Kross.

Wszystkie ręce na pokład!

Plebiscyt i konkurs konsumencki są częścią kampanii „Wszystkie ręce na pokład!”, którą MSC realizuje, świętując 10-lecie „wypłynięcia” na polski rynek. W ciągu dekady polskie firmy przetwórcze wyprodukowały ponad 800 tys. ton certyfikowanych produktów na rynki w Polsce, Europie i na całym świecie, a w samej Polsce sprzedanych zostało 400 mln sztuk produktów ze znakiem MSC.

Konkurs

i

Autor: Materiały prasowe Konkurs
Maria Stenzel czuje dumę z gry kadry siatkarek
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany