Jerzy Owsiak. WOŚP

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPERSS Jerzy Owsiak. WOŚP

Wyjątkowe aukcje gwiazd na WOŚP 2023. Co możesz wylicytować?

2023-01-28 12:54

Już w niedzielę, 29 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 31. Tegoroczne zbiórki przeznaczone zostaną na zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy. Jak co roku wystartowały aukcje na Allegro podczas, których możesz wylicytować wspaniałe przedmioty i wydarzenia z udziałem gwiazd.

- Finał będzie dotyczył i małych, i dużych – tak to nazwaliśmy – bo problem jest ogromny, ale wiemy, że poradzimy sobie z nim, a na pewno go zminimalizujemy, jeżeli będziemy zbierali podobne pieniądze. Ten problem da się rozwiązać, jeśli kupimy bardzo dobre urządzenia - urządzenia, których brak w Polsce, ale które są na świecie, które pomagają, aby ten problem usunąć. A problemem tym jest sepsa, coś z czym mamy do czynienia w różnych komunikatach, sepsa, z którą trzeba natychmiast się rozprawić poprzez laboratoria mikrobiologiczne, które są w szpitalach, tam, gdzie są przeprowadzane operacje, gdzie są oddziały operacyjne. Bardzo szybkie działanie w stosunku do pacjenta, u którego jest podejrzenie sepsy po prostu ratuje mu życie - mówi o tegorocznym finale WOŚP Jurek Owsiak.

Zobacz także: Kogo widzisz na tym obrazku? Ten chiński test osobowości powie o Tobie więcej niż najlepszy przyjaciel. Mroczne tajemnice wyjdą na jaw

Jak co roku do wspierania WOŚP przyłączyło się wiele gwiazd i znanych firm. Podczas trwających aukcji na Allegro możesz wylicytować spotkania z ulubionymi celebrytami lub przedmioty przez nich podarowane. Małgorzata Kożuchowska na WOŚP przeznaczyła plakat promujący film "Zołza" z jej autografem. Zwycięzca licytacji otrzyma plakat podczas spotkania z Kożuchowską przy kawie. Obecna cena licytacji przekroczyła 4 tys. zł 

Licytacje WOŚP na Allegro

i

Autor: Materiały prasowe Licytacje WOŚP na Allegro

Możesz wylicytować także buty marki DeeZee powstałe we współpracy z Roksaną Węgiel i z jej autografem. - Na naszej aukcji możesz wylicytować wyjątkową parę butów autografem Gwiazdy, która została stworzona na potrzeby wspólnej kolekcji DeeZee x ROXIE. Trendowe snekaersy nie tylko będą wyjątkową pamiątką, ale przede wszystkim mogą zdziałać prawdziwe cuda! - czytamy w opisie aukcji. 

Licytacje WOŚP na Allegro

i

Autor: Materiały prasowe Licytacje WOŚP na Allegro

Z kolei miłośnicy mody i biznesu powinni zainteresować się licytacją kameralnej kolacji z zarządem marki MODIVO. - To jedyna taka okazja, aby spotkać się z Członkami Zarządu MODIVO SA. Kameralna kolacja doprawiona ciekawą rozmową pozwoli przeżyć niesamowitą kulinarną podróż oraz poznać tajniki prowadzenia jednej z największych firm z branży e-commerce w Polsce. W kolacji wezmą udział Członkowie Zarządu MODIVO SA: Damian Zapłata – CEO, Michał Mikołajczyk – Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy oraz Szymon Bujalski – Członek Zarządu, Dyrektor e-Commerce - czytamy na Allegro. 

Licytacje WOŚP na Allegro

i

Autor: Materiały prasowe Licytacje WOŚP na Allegro
Studenci leczą wirtualnych pacjentów