Wyrzucili pasażera z samolotu, bo ŚMIERDZIAŁ!

2014-08-28 14:25

Nie był pijany i wcale się nie awanturował, a i tak stewardessa z American Airlines tuż przed wylotem samolotu wyprosiła Francuza z pokładu. Wszystko przez skargi pasażerów, którzy nie mogli znieść jego smrodu!

27-letni Francuz algierskiego pochodzenia chciał dostać się z Dallas do Paryża. Ale jego podróż szybko skończyła się na lotnisku. Kilka minut po wejściu na pokład usłyszłą od stewardessy: Proszę wyjśc z samolotu i wziąć prysznic. Pan okropnie śmierdzi!

Francusz nie krył zdziwienia, bo - jak tłumaczył - nie dość, ze przed podróżą się wykąpał, to jeszcze na lotnisku popsikał się markowymi perfumami.

Ale jego tłumaczenie nie przekonało obsługi American Airlines. Na unoszący się od 27-latka smród skarżyli się inni pasażerowie, więc załoga uznała, że nie może lecieć.

Francuz został na lotnisku, ale nie zamierza odpuścić przewoźnikowi. Oskarżył linie o dyskryminację. American Airlines już zapowiedziało, że zwróci pasażerowi pieniądze za lot.

Zobacz też: III wojna światowa przepowiedziana! Czeka nas zagłada! [WIDEO]

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE